Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: analizaadnychwpilce.com

Największe wygrane w zakładach sportowych w dziejach futbolu

Autor: redakcja
2020-10-29 12:57:56

Każdy fan sportu, któremu zdarza się obstawiać zakłady sportowe, wie, że podwójny triumf smakuje najlepiej. Zwycięstwo idoli plus wygrana pieniężna stanowią wyjątkowo przyjemne combo, tym bardziej, że polscy gracze mają co raz to więcej możliwości na rynku.

Wraz z rozwojem branży bukmacherskiej w Polscepojawia się co raz większa różnorodność dostępnych zakładów. To jednocześnie oznacza masę możliwości na odnoszenie korzyści. A te mogą osiągnąć naprawdę spore wartości! Sprawdźmy zatem jakie rekordowe wygrane padały w historii futbolu zarówno w Polsce, jak i na światowym rynku.

Brytyjczycy i miłość do bukmacherki

Nikogo nie powinno dziwić, że to właśnie Brytyjczycy przewodzą na scenie zakładów sportowych w Europie. W Wielkiej Brytanii tradycja obstawiania meczów i innych wydarzeń sportowych sięga dziesiątek lat wstecz, a piłka nożna jest niekwestionowanie najczęstszym wyborem wśród typerów. Nie powinien zatem szokować fakt, że jedna z największych wygranych padła właśnie na Wyspach. W 2001 roku szczęśliwiec Mick Gibbs, dekarz z miasta Staffordshire, zgarnął wygraną o wartości 500 000 funtów po obstawieniu zakładu 1,6 mln do jednego. Zaznaczmy, że wartość wkładu wynosiła… 30 pensów.  Gracz przewidział zwycięzców wszystkich czterech profesjonalnych angielskich lig piłkarskich, a także prawidłowych zwycięzców County Championship w dyscyplinie krykieta i Premiership ws rugby. Do szalenie wielkiego zwycięstwa brakowało Gibbsowi jedynie pokonania Valencii przez Bayern Monachium w finale Champions League. Po remisie 1-1, Niemcy zdobyli puchar, a tym samym zapewnili Anglikowi powód do radości, o którym każdy z nas może tylko pomarzyć w najbardziej pokręconych snach.

Nie tylko Gibbs miał nieprzeciętne szczęście w bukmacherce. Największa wygrana z pojedynczego zakładu, jaka kiedykolwiek padła, dotyczyła słynnego zakładu 5000/1 oferowanego przez bukmacherów na zwycięstwo Leicester City w Premier League w sezonie 2015/16.  Podopieczni Claudio Ranieriego dokonali wtedy jednego z największych osiągnięć sportowych w historii klubu, wygrywając tytuł, podczas gdy jeden z typerów dorobił się na tym ponad 72 000 funtów za postawiony zakład o całkowitej wartości równej 50 funtów.

Inny wierny kibic, który postawił na zwycięstwo Lisów, Leigh Herbert z Leicesteru, postawił 5 funtów na mało prawdopodobne rozstrzygnięcie jednego z meczów i wypłacił łącznie 20 600 funtów. Czy jeszcze ktoś nie wierzy, że fortuna jest wyjątkowo kapryśna?

Polacy i wielkie wygrane

Choć do poziomu zakładów bukmacherskich w Wielkiej Brytanii Polakom daleko, to nasi rodacy też mogą pochwalić się imponującymi wygranymi. Rekordzista w Polsce zgarnął prawie 4 miliony złotych przy obstawieniu kilkunastu meczów w Lidze Europy UEFA. A dokładnie 3 960 526 przy zainwestowaniu jedynie 1050 złotych.

Szczęśliwców, którzy grali w zakładach Fortuna jest więcej! Jeden z nich postawił 4 kupony, które łącznie gwarantowały mu 2,4 miliona złotych. Tak, dobrze się domyślacie, trafił! Nic dziwnego, że tym wydarzeniem żyła wielka społeczność bukmachersko-piłkarska w sieci.

Ostatnim szczęśliwcem z Polski, o którym warto wspomnieć jest człowiek, który zgarnął 1,25 miliona złotych za obstawienie 14 zakładów akumulowanych w STS. Bardzo istotny w tej historii jest fakt, że Polak zainwestował zaledwie 76 złotych, a żaden kupon nie został postawiony przez tego typera za więcej niż 10 złotych. Gracz obstawił 25 meczów, gdzie połączył ligi krajowe i puchary z Ligą Mistrzów. Fan piłki nożnej oparł swoje zakłady w pełni na piłce nożnej, a sam ciężar gatunkowy zakładu za jedyne 3 złote rozłożył w czasie. Wybrał on długoterminowe pozycje, których prawdopodobieństwo trafienia było stosunkowo wysokie. W końcu co nagle, to po diable, a ta historia tylko utwierdza nas w przekonaniu, że pośpiech nie zawsze może okazać się dla nas korzystny w tego typu sprawach. Jeśli i Ty chcesz wypróbować swoich sił w bukmacherce, spróbuj zakładów sportowych w Slottica.

Ach, chcielibyśmy choć w małym stopniu poznać smak takiego ogromnego sukcesu, a jeszcze bardziej strategie do zgarnięcia tak wartościowych nagród! Tymczasem jednak serdecznie gratulujemy wspomnianym graczom, wyrażając równie szczerą zazdrość dla szczęścia do zdobywania kolosalnych wygranych.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się