Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Krzysztof Porebski / PressFocus

INFO: Wielkie marki zainteresowane Buksą. Remy ukarany przez Komisję Ligi. Ekstraklasa sprawdza testy antygenowe

Autor: zebrał Maciej Golec
2020-11-04 23:00:45

Aleksander Buksa związał się umową z menadżerem Pinim Zahavim, problemy kadrowe w reprezentacji Polski spowodowane kontuzjami i koronawirusem oraz kara pieniężna dla Williama Remy'ego - między innymi o tym przeczytacie w dzisiejszym raporcie.

Aleksander Buksa związał się umową z menadżerem Pinim Zahavim, z którym współpracuje choćby Robert Lewandowski. 17-latek może zatem już zimą opuścić Wisłę Kraków i przenieść się na zachód. Tomasz Włodarczyk informuje, że kwota odstępnego wynosi ok. 5 milionów euro.

Umowa została podpisana kilkanaście dni temu. Jak ustaliliśmy zawodnikiem interesuje się Real Madryt B, FC Barcelona B, Atletico Madryt, a na Wyspach Brytyjskich Wolverhampton. Jest też zainteresowanie dwóch klubów niemieckich – czytamy na meczyki.pl. Od lata Polakiem interesowały się też takie marki, jak Atalanta, Inter, Freiburg, Frankfurt, Espanyol.

 

 

***

Włodarczyk podaje również, że Michał Karbownik niemal na pewno nie będzie do dyspozycji Jerzego Brzęczka podczas najbliższej przerwy na kadrę, a Maciej Rybus przyjedzie na zgrupowanie z urazem. Co więcej, trzy osoby ze sztabu mają dodatni wynik testu na koronawirusa.

 

 

***

Jan Bednarek nie dokończył ostatniego spotkania z Aston Villą, ale na szczęście nie nabawił się groźnej kontuzji i w środę wrócił do treningów.

 

 

***

Pedro Tiba i Jakub Kamiński będą gotowi na czwartkowy mecz ze Standardem Liege - informuje "Przegląd Sportowy"

***

William Remy został ukarany przez Komisję Ligi grzywną w wysokości 30 tysięcy złotych za nieprzestrzeganie zaleceń Komisji Medycznej PZPN.

 

 

***

Ekstraklasa będzie korzystać z testów antygenowych? Od niedawna są one taką samą podstawą do stwierdzenia zakażenia jak testy PCR.

- Według naszych informacji Ekstraklasa zakupiła na razie kilkaset testów antygenowych, które jeszcze w tym tygodniu mają być wypróbowane. Jeżeli okaże się, że ich skuteczność jest wystarczająca, zostanie sprowadzona kolejna parta, która będzie przekazana klubom. - Żadne wiążące decyzje jeszcze nie zapadły. Prawdą jest natomiast to, że będziemy testować tę nową metodę - mówi nam jedna z najważniejszych osób w Ekstraklasie. Jak słyszymy, finalna decyzja będzie należała do Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Nożnej, w której znajdują się między innymi doktor Jacek Jaroszewski czy profesor Krzysztof Pawlaczyk – czytamy na Interii. 

 

 

***

Wykryto trzy pozytywne wyniki na obecność koronawirusa w zespole Podbeskidzia. 

 

 

***

Ze względu na sytuację epidemiczną, a co za tym idzie zagospodarowaną przestrzeń na szpital polowy, mecze reprezentacji Polski w marcu nie będą odbywać się na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

 

 

***

Firma Konsopol została nowym sponsorem Sandecji Nowy Sącz. 

- Cieszymy się, że w tych trudnych dla przedsiębiorców czasach, kolejna prężnie działająca firma decyduje się na udział w życiu i funkcjonowaniu MKS Sandecja S.A. Nie ukrywamy swojego zadowolenia z faktu, że nowy sponsor zdecydował się eksponować swoją markę na koszulkach klubu, który dzięki swoim tradycjom i osiągnięciom jest w stanie przyciągać tak znamienitych partnerów - powiedział na łamach oficjalnej strony klubu wiceprezes Sandecji Nowy Sącz, Arkadiusz Aleksander.

 

 

***

19-letni bramkarz ŁKS-u Łódź Dawid Arndt podpisał nową umowę. Jego kontrakt będzie obowiązywać do końca czerwca 2024 roku.

 

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się