Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Mateusz Czarnecki

INFO: Hyballa trenerem Wisły Kraków! Lech chce ściągnąć Runje. Cibicki zamieszany w ustawianie meczów?!

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2020-12-02 22:55:05

Obrodziło dziś w ciekawe newsy! Jest nowy trener Wisły Kraków, będzie też dyrektor sportowy? Lech zasadza się na gwiazdę Ekstraklasy, zaś niedoszły lider Pogoni okazuje się być uwikłany w ustawianie meczów. Ciekawe newsy płyną też z Kielc oraz Łodzi!

***

Poszło szybciej niż się spodziewaliśmy – Wisła ma nowego trenera i jest nim Peter Hyballa! Niemiec podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

 

 

***

A jak już przy Wiśle jesteśmy – czy Biała Gwiazda będzie miała też nowego dyrektora sportowego? Kandydatem jest Tomasz Pasieczny, obecny skaut Arsenalu.

 

 

***

Jagiellonia w końcu podejmie rozmowy kontraktowe ze swoim najlepszym obrońcą? Ivana Runje chętnie widziałby u siebie także Lech!

 

 

***

Wychodzą na jaw problemy Pawła Cibickiego. Okazuje się, że jest zamieszany w ustawianie meczów!

 

 

***

Kibice Warty Poznań mogą otwierać szampany – jej utalentowany stoper przedłużył umowę z Zielonymi do końca sezonu 2021/22!

 

 

***

Z ŁKS-u odchodzi zupełnie zbędny balast, zwany także Tadejem Vidmajerem.

 

 

***

„Cztery-pięć transferów Widzewa w zimowym okienku?”

„Gościem dzisiejszego programu „Piłka Meczowa” na antenie TV Toya była Martyna Pajączek. Prezes klubu z al. Piłsudskiego zdradziła, jak wyglądają plany łodzian na zimowe okienko. „Nasza lista życzeń zawiera cztery-pięć pozycji, ale na razie skupiamy się przede wszystkim na lidze. Co tydzień spotykamy się jednak z trenerem i dyskutujemy o jego spostrzeżeniach na temat tego, w których miejscach potrzebujemy wzmocnień” – usłyszeliśmy. Szefowa czterokrotnego mistrza Polski nie ukrywa, że poszukiwania dotyczyły będą głównie zawodników na pozycje ofensywne, o czym zresztą już wcześniej mówiła w TVP3 Łódź.

Źródło: widzewtomy.pl

***

Ciekawe wieści płyną także z Kielc. Zwolniony dyscyplinarnie został Marek Paprocki!

„Po przejęciu stu procent akcji Korona S.A. przez miasto, Rada Nadzorcza podjęła decyzję o odwołaniu Marka Paprockiego z roli wiceprezesa i jednego z członków zarządu. Cały czas był jednak zatrudniony w klubie w roli dyrektora. We wtorek dostał wypowiedzenie. - Z przeprowadzonej kontroli wynikało, że Marek Paprocki w sposób niedostateczny sprawował kontrolę nad działalnością spółki Korona, a w szczególności nad sprawami finansowymi - przekazał kieleckiej "Gazecie Wyborczej" Sławomir Gierada, pełniący obowiązki prezesa Korony Kielce.”

Źródło: cksport.pl

***

Wiele wskazuje na to, iż Korona będzie miała też nowego szefa skautingu. Ma nim zostać Maciej Gil, który dotychczas pracował w Śląsku Wrocław.

 

 

***

Przemysław Tytoń będzie kontynuował karierę w USA – właśnie przedłużył kontrakt z FC Cincinnati do 2021 roku. 

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się