Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Piotr Matusewicz / PressFocus

INFO: Posada Stokowca zagrożona? Brede nadal trenerem Podbeskidzia. Walukiewicz odejdzie z Cagliari za 60 mln euro?

Autor: zebrał Marcin Łopienski
2020-12-10 00:11:00

Transfer Sebastiana Walukiewicza nawet za 60 mln euro? Krzysztof Brede na razie zostanie trenerem Podbeskidzia, ale czarne chmury zbierają się nad głową Piotra Stokowca. Wielki talent na testach w Legii Warszawa.

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl poinformował o naradzie starszyzny zespołu Lechii Gdańsk, jakie miało miejsce przed wtorkowym treningiem. Miało ono dotyczyć kryzysu drużyny w ostatnim czasie, która przegrała trzy mecze. Dziennikarz nie ujawnił jednak, czy posada Piotra Stokowca jest zagrożona. 

 

 

***

Według włoskich mediów transfer Sebastiana Walukiewicza z Cagliari może być wart nawet 60 mln euro. Takie informacje posiadają dziennikarze z Półwyspu Apenińskiego. 

 

 

 

 

***

Krzysztof Brede na razie pozostanie trenerem Podbeskidzia. Według informacji Bartłomieja Kawalca z bielsko.biala.pl w meczach z Wisłą Płock i Piaste Górali poprowadzi obecny trener. 

 

 

***

Filipiak nie został ukarany przez Komisję Ligi. Jak dowiedział się Włodarczyk organ dyscyplinarny przeniósł jego sprawę na przyszły tydzień. 

 

 

***

Trzy mecze przerwy Tomasza Makowskiego od Komisji Ligi za brutalny faul na Bartoszu Kapustce. 

 

 

***

Wszystko wskazuje na to, że uraz Bartosza Kapustki po wejściu Makowskiego okazał się niegroźny, bo piłkarz wziął udział w środowym treningu Legii.

 

 

***

Na testach w Legii przebywa Mateusz Chmarek, największy talent Rozwoju Katowice. 

***

Reprezentacja Polski zagra z Andorą na Legii? 

 

 

***

Kolejne zakażenia koronawirusem w Śląsku Wrocław

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się