Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Rafal Rusek / PressFocus

INFO: Skrabb trafi do Legii? Lech złożył ofertę za Brleka. Trzech Szwedów na celowniku Kolejorza? Lista transferowa Podbeskidzia

Autor: zebrał Marcin Łopienski
2021-01-03 23:59:36

W dzisiejszym przeglądzie newsów zaglądamy między innymi do Lecha, Legii, czy Podbeskidzia.

Trzech Szwedów na celowniku Lecha? 

 

 

 

 

***

Jak poinformowała włoska „La Gazzetta dello Sport” fiński skrzydłowy Brescii, Simon Skrabb, może przenieść się do Legii Warszawa. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

***

Jeszcze w starym roku informowaliśmy, że Lech Poznań interesuje się Petarem Brlekiem. Od słów i spekulacji Kolejorz w końcu przeszedł do czynów, bo według włoskich mediów poznaniacy złożyli za pomocnika ofertę. Mają jednak konkurencję w postaci Regginy Calcio, która występuje w Serie B. 

Źródło: tuttomercatoweb.com

***

Podbeskidzie Bielsko-Biała ogłosiło listę transferową. Znalazło się na nich sześciu zawodników: Rafał Leszczyński, obrońcy Bartosz Jaroch i Aleksander Komor, pomocnicy Rafał Figiel i Tomasz Nowak oraz napastnik Ivan Martin.

 

 

***

Jaroszewski pomoże Petraskowi? 

„Jak dowiedziała się Interia, może być o to trudno, bo stan kolana zawodnika nie jest najlepszy. Trenerzy wicelidera PKO BP Ekstraklasy zakładali, że Petrášek pojawi się w treningu na początku nowego roku, ale ten scenariusz nie zostanie zrealizowany. Obrońca wciąż narzeka na ból. W poniedziałek ma pojawić się w Poznaniu, gdzie trafi pod skrzydła doktora Jacka Jaroszewskiego, czyli lekarza reprezentacji Polski”.

Źródło: interia.pl

***

Dwóch Słowaków na testach w Sandecji Nowy Sącz

 

 

***

Nowak nie jest już piłkarzem Zagłębia Sosnowiec

 

 

***

Wywiad z Dariuszem Marcem: 

„Już dwa dni po podpisaniu przez pana kontraktu, klub ogłosił transfer Ekwadorczyka Christiana Alemana. Kontrolował pan ten ruch czy wszystko było ustalone jeszcze przed pańskim przyjściem?

Przy każdym przeprowadzanym transferze jestem obecny. Codziennie godzinami rozmawiamy na temat piłkarzy. Właściciel robi wszystko, by Arka jak najszybciej wróciła do ekstraklasy. Panowie Kołakowscy znają piłkę nożną z najwyższej półki i nikt do swojego klubu nie chce sprowadzać kogoś, kto nie gwarantuje jakości. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nowi piłkarze nie muszą jej dawać. Ktoś mógł być świetny w poprzednim klubie, ale może okazać się, że w kolejnym nie "zaskoczy". To tylko ludzie. Wiem, że Christian Aleman umie grać w piłkę, ma potencjał i odpowiednią opinię, bo był obserwowany. Teraz musimy zrobić wszystko, aby zaaklimatyzował się i dał drużynie to, czego oczekujemy. To był jeden z pierwszych transferów, ale nie ostatni.

Wypożyczony został również Maciej Rosołek. Na ile wzmocnień mogą liczyć jeszcze kibice Arki?

Może odpowiem tak: jeżeli byłaby potrzeba wymiany całej "11", to ją wymienimy”.

Więcej TUTAJ


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się