Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: youtube.com - J League official

INFO: Japoński napastnik blisko Górnika! Trzech piłkarzy na wylocie z Lechii. Prezes Piasta odchodzi. Co z transferem Pirulo?

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2021-01-05 01:00:25

Kim jest potencjalny nowy napastnik Górnika? Kogo chcą się pozbyć oba kluby z Trójmiasta? Czemu prezes Piasta rezygnuje? Co z transferem Pirulo do Śląska? Kim zamierza wzmocnić się Podbeskidzie? Zapraszamy na świeży przegląd newsów!

„Napastnik FC Tokyo o krok od Górnika Zabrze?”

„Urodzony w Tokio piłkarz otwarcie mówi, że jego marzeniem od zawsze była gra w Europie i stawanie się coraz lepszym piłkarzem. Teraz nadarzyła się ku temu doskonała okazja, gdyż według japońskich mediów Taichi Hara bliski jest dołączenia do ekipy Górnika Zabrze! Kwota transferu ma oscylować w okolicach €500 tys. i Japończyk ma dość optymistycznie zapatrywać się na przenosiny do Polski. Niektórzy z pewnością kojarzą piłkarza z Mistrzostw Świata U-20, które odbywały się w 2019 roku w Polsce. Hara to najwyższy zawodnik tamtego turnieju, który razem z Japonią doszedł do 1/8 finału, gdzie odpadł z późniejszym finalistą, Koreą Płd. Ale kim dokładnie jest owy zawodnik?”

Więcej TUTAJ

***

Trzech zawodników Lechii może sobie szukać nowych klubów. Jeśli nie znajdą – trafią do rezerw.

 

 

***

„Prezes Żelem odchodzi. Wkrótce ma być znany następca szefa gliwickiego klubu”

„Nieoficjalnie wiadomo, że Żelem zrezygnował ze względów rodzinnych (żona z dziećmi mieszka w Oławie), choć pojawiły się też pogłoski o możliwych przenosinach do Lechii Gdańsk lub Motoru Lublin. Sam zainteresowany w poniedziałek przekazał nam tylko, że... po przerwie noworocznej ma bardzo dużo roboty w Gliwicach, usprawiedliwiając w ten sposób nieodbieranie telefonu. Rzecznik Piasta Karol Młot nie odpowiedział na pytanie dotyczące rezygnacji Pawła Żelema, o której portal dzisiajwgliwicach.pl napisał już 30 grudnia. Również nieoficjalnie mówi się, że nazwisko nowego prezesa Piasta ma być znane już w najbliższych dniach.”

Źródło: Gol24.pl

***

Pirulo za drogi dla Śląska.

„Byliśmy zainteresowani Pirulo. Ale usłyszeliśmy, że trzeba za niego zapłacić, ok. 200 tysięcy euro. Ta suma sprawiła, że temat upadł - mówi nam Sztylka. - Śląsk nie płaci takich pieniędzy za piłkarzy. Zapewniam, że nie ma tematu”

Źródło: Super Express

***

Jest za to temat odejścia Diego Żivulicia, za którym jednak nikt we Wrocławiu tęsknił nie będzie.

 

 

***

Wcześniej pisaliśmy o rewolucji transferowej, jaka ma dokonać się w Podbeskidziu. Sześciu zawodników jest na wylocie, a kto za nich? Mówi się o Olafie Nowaku oraz Andreju Kadlecu.

 

 

 

 

***

Szymon Drewniak oraz Bartosz Kwiecień na wylocie z Arki.

 

 

***

Młody (i wielki?) talent zostaje w Legii na dłużej.

 

 

***

Maksymilian Rozwandowicz związał się z ŁKS-em na dłużej. Bardzo długo!

 

 

***

Nie ma tematu powrodu Krzysztofa Piątka do Genoi.

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się