Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia:

Najlepsze występy Tima Halla w barwach Wisły Kraków! [WIDEO]

Autor: Maciej Golec
2021-01-25 21:15:06

Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele...

…śmiechu. Przepraszamy Włodzimierza Szaranowicza za szarganie jego słynnego monologu, ale nie mogliśmy się powstrzymać. Tim Hall jest postacią, która zasługuje jednak na specjalne wyróżnienie. Na lożę honorową, kartę kibica w gratisie i może też jakąś kartę multisport (o ile w Wiśle mają), żeby poprawić swoją kondycję. Doceniamy jego wysiłki, nawet pokusimy się o przedstawienie wam najlepszych akcji Luksemburczyka w barwach Wisły Kraków. U nas liczą się przecież tylko fakty i merytoryka. Przygotujcie sobie z wyprzedzeniem jakąś kawkę, popcorn, żeby nie przegapić ani sekundy.

A już tak bardziej poważnie. Takie rzeczy się nie zdarzają w piłce za często, a jeśli już się zdarzają, to właśnie w Wiśle Kraków. 2,5 roku temu Asmir Suljić odszedł zanim zdążył w ogóle przyjść, a teraz Tim Hall po 11 dniach od podpisania umowy, kiedy nawet nie zdążył się na dobre przywitać, już się żegna. Dlaczego? Otóż, jak podawał Piotr Koźmiński, na pierwszych treningach u Petera Hyballi obrońca miał spore problemy kondycyjne, a w pewnym momencie nawet zwymiotował (możliwe, że z przemęczenia). Trener miał się ostro wkurzyć.

A skoro takie informacje wypłynęły, to odezwał się też menadżer Tima Halla. Na łamach Interii mówił, że Hyballa jest, jak wirus w zdrowym ciele, że to szaleniec i niezrównoważona osoba i że generalnie Tim wcześniej zawsze był w formie, więc nie ma problemu.

Cóż, wygląda na to, że jest.

A przynajmniej był. Bo Wisła właśnie go rozwiązała.

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się