Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Adam Starszyński / PressFocus

INFO: Połowa klubów Ekstraklasy chce Urygę. Wisła zajmie się sprawą Crnomarkovicia. Stokowiec: Szukamy playmakera

Autor: zebrał Maciej Golec
2021-01-30 23:25:20

Potr Stokowiec przyznał w wywiadzie, że można się jeszcze spodziewać transferów do Lechii. Gdańszczanie odrzucili ofertę za Karola Filę, Michał Probierz podał się do dymisji, a Alanem Urygą interesuje się połowa Ekstraklasy.

Lechia odrzuciła ofertę Charleroi za Karola Filę.

 

 

***

Michał Probierz podał się do dymisji zarówno z funkcji trenera, jak i wiceprezesa Cracovii. „Przeglądowi Sportowemu” powiedział: „Nie cofnę jej ]decyzji – przyp. red.], a jutro wyjeżdżam”.

 

 

***

Nie ma tematu Kamila Grosickiego w Legii.

 

 

***

Mateusz Miga informuje, że Alanem Urygą interesuje się niemal połowa klubów Ekstrakklasy, a do tego są oferty z Rosji, Turcji, Cypru i MLS. Najbliżej ma być jednak Wisła Kraków. Według dziennikarza Uryga odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu z Płocka i zdecydował, że chce odejść. 

 

 

***

Rzecznik prasowy Wisły Płock dementuje – Uryga nie odrzucił propozycji Wisły Płock, rozmowy trwają.

 

 

***

Kacper Chorążka przeniesie się z Zagłębia Sosnowiec do Omonii Nikozja.

 

 

***

Raków oferował Dante Stipicy zarobki rzędu 30 tys. euro miesięcznie.

 

 

***

Piotr Pyrdoł złamał poprzecznie kość strzałkową po faulu Djordje Crnomarkovicia. Czeka go 6 tygodni pauzy i rehabilitacja. Wisła Płock nie zostawi tak tej sprawy.

 

 

***

30-letni Brazylijczyk Raphael Rosi ma dołączyć do Radomiaka 

 

 

***

Kibice wdarli się do ośrodka treningowego Olympique Marsylia. Jeden z kolegów Milika został pobity, pomazano ściany, wzniecono pożar…

 

 

***

Krystian Bielik zniesiony na noszach podczas meczu Derby z Bristol City. Nie wygląda to dobrze…

 

 

***

Michał Masłowski nowym piłkarzem Zagłębia Sosnowiec.

 

 

***

Maksymilian Dzięgiel podpisał kontrakt z Sandecją.

 

 

***

„Stokowiec: Szukamy playmakera”

Nie udało się sprowadzić Atsushiego Kurokawy. Czy Lechia szykuje jeszcze jakieś transfery?  

Możemy spodziewać się jeszcze jakichś ruchów. Być może niektórzy zawodnicy zostaną wypożyczeni, by zrobić miejsce dla nowych graczy. W tej chwili nie myślę jednak o tym, co może się wydarzyć. Opieram się na piłkarzach, których przygotowałem do rundy wiosennej.  

Próba sprowadzenia Japończyka sugeruje jednak, że chce pan wzmocnić ofensywę...  

Szukamy playmakera, który mógłby zagrać jako podwieszony napastnik. Takiego reżysera gry. Warunek jest jeden – musi być lepszy od tych, których już mamy. Ostatnio w dobrej formie jest Maciej Gajos, co potwierdził choćby w meczu z Cracovią. Chcemy, by do klubu dołączył gracz, który wzmógłby rywalizację na jego pozycji. Maciek to zawodnik, który ma ogromne umiejętności i myślę, że presja ze strony konkurenta pozwoliłaby grać mu jeszcze lepiej.  

Gracze ofensywni z reguły są jednak najdrożsi...  

Dlatego szukamy młodych i perspektywicznych zawodników, których możemy rozwijać. Jeśli uda się dopiąć kolejny transfer, to dobrze, jeśli nie – trudno. Nie będzie ruchów za wszelką cenę, bo musimy pamiętać o odpowiedzialności finansowej. Dzięki zdrowemu zarządzaniu klubem nie ma już problemów finansowych, a wypłaty są nawet przed czasem. Wcześniej się to nie zdarzało.  

Więcej TUTAJ


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się