Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Piotr Matusewicz PressFocus

INFO: Grosicki, Ziljkić i Lovera łączeni z Legią. Wachowiak na testach medycznych w Wiśle Kraków. Ukraiński stoper zasilił Jagę

Autor: Bartosz Adamski
2021-02-02 23:41:32

Większy ruch w transferach panuje obecnie w I lidze niż w Ekstraklasie, ale spekulacji nie brakuje. Być może w końcu jakiś ruch przeprowadzi Legia Warszawa. O krok od dopięcia nowego transferu jest natomiast Wisła Kraków. Ciekawe informacje odnośnie do Bartłomieja Drągowskiego napływają z kolei z Niemiec.

Czyżby w Legii coś się miało ruszyć z transferami? Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl łączy z mistrzem Polski trzech zawodników. Na tapet wrócił przede wszystkim temat sprowadzenia Kamila Grosickiego, ma być na to zielone światło z jego sztabu i kwestią sporną pozostaje teraz wysokość wynagrodzenia. A kogo jeszcze mają na radarze stołeczni? Almedina Zilijkicia z Boraca Banja Luka oraz Maxiego Loverę z Olympiakosu Pireus, ale tutaj szanse powodzenia są niewielkie.

 

 

 

 

 

 

***

Na testach medycznych przed transferem do Wisły Kraków przebywa już Krystian Wachowiak z Chojniczanki. Według informacji Janekxa89 umowa będzie obowiązywała do 2025 roku.

 

 

 

 

***

Ukraiński stoper Myrosław Mazur podpisał półroczny kontrakt z opcją przedłużenia o dwa lata z Jagiellonią Białystok. 22-latek występował ostatnio w drugoligowym szwedzkim Umeå FC.

 

 

***

Ciekawa informacja nadeszła z Niemiec. Z transferem do Borussii Dortmund łączony jest Bartłomiej Drągowski.

 

 

***

Pogoń przedstawiła nowy raport medyczny. Jest dość optymistyczny odnośnie do Kacpra Kozłowskiego, Adama Frączczka i Santeriego Hostikki.

 

 

***

Bartosz Zynek przeniesie się z Zagłębia Lubin do Wisły Płock już tej zimy.

 

 

***

Bruk-Bet Termalica Nieciecza uzupełniła braki kadrowe po odejściu Jonathana de Amo. Jego miejsce zajął Wiktor Biedrzycki, pozyskany ze Stomilu Olsztyn.

 

 

***

Wzmocniła się też Odra Opole. Jej szeregi po rozwiązaniu kontraktu z Arką Gdynia zasilił Szymon Drewniak.

 

 

***

Mateusz Wyjadłowski został z kolei wypożyczony do końca sezonu z Jagiellonii Białystok do Puszczy Niepołomice.

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się