var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Liverpool gra z Manchesterem City, Juventus podejmie Romę. Klasyk we Francji i hit w Ekstraklasie

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2021-02-05 11:56:46

Najbliższy weekend obrodzi piłkarskimi hitami. W Anglii w meczu na szczycie, Liverpool FC zmierzy się z Manchesterem City, a we Włoszech Juventus FC zagra w klasyku z AS Romą. Ciekawie będzie też we Francji – Paris Saint-Germain podejmie Olympique Marsylia z Arkadiuszem Milikiem w składzie. W środku tygodnia czekają nas natomiast krajowe starcia w pucharze.

Piątek, 5 lutego:

(18:00) Lechia Gdańsk – Warta Poznań (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)

(18:30) FC Erzgebirge Aue – Hamburger SV (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)

(20:00) CS Maritimo – Sporting CP (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)

(20:30) Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)

(20:30) Hertha BSC – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

(20:45) AC Fiorentina – Inter Mediolan (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Filip Kapica)

(21:00) Deportivo Alaves – Real Valladolid (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Sobota, 6 lutego:

(13:00) VfL Osnabruck – VfL Bochum (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)

(13:30) Aston Villa – Arsenal FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(14:00) UD Levante – Granada CF (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)

(15:00) Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Marek Jóźwiak)

(15:00) Atalanta Bergamo – Torino FC (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(15:30) SC Freiburg – Borussia Dortmund (C+ ; Edward Durda – Maciej Murawski)

(15:30) FC Augsburg – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(15:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – RB Lipsk (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(16:00) Newcastle United – Southampton FC (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Michał Gutka)

(16:00) Burnley FC – Brighton & Hove Albion (C+ Telewizja przez internet)

(16:00) Barnsley FC – Derby County (Eleven Sports 3)

(16:15) SD Huesca – Real Madryt (C+ Family, nSport+, C+ 4K Ultra HD ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

(16:30) PSV Eindhoven – Twente Enschede (Polsat Sport News)

(17:30) Pogoń Szczecin – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Michał Żewłakow)

(18:00) Juventus FC – AS Roma (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(18:30) Fulham FC – West Ham United (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Jarosław Koliński)

(18:30) Elche CF – Villarreal CF (C+ Family, C+ Now ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)

(18:30) Borussia Monchengladbach – 1.FC Koln (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Sebastian Chabiniak)

(19:00) Olympique Lyon – Racing Strasbourg (nSport+, Eleven Sports 3 ; Filip Surma – Michał Bojanowski / Michał Mitrut)

(20:00) Legia Warszawa – Raków Częstochowa (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)

(20:45) Genoa CFC – SSC Napoli (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Manchester United – Everton FC (C+ Sport 2 ; Adrian Olek – Rafał Nahorny)

(21:00) Sevilla FC – Getafe CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)

(21:00) RC Lens – Stade Rennes (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz)

Niedziela, 7 lutego:

(12:15) AFC Ajax – FC Utrecht (Polsat Sport Extra)

(12:30) Benevento Calcio – UC Sampdoria (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(13:00) Tottenham Hotspur – West Bromwich Albion (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Tomasz Ćwiąkała)

(13:00) Hamilton Academical – Rangers FC (Polsat Sport News)

(14:00) Real Sociedad – Cadiz CF (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(14:30) FC Groningen – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium 1)

(15:00) Wolverhampton Wanderers – Leicester City (C+ ; Przemysław Pełka – Michał Gutka)

(15:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Michał Żewłakow)

(15:00) AC Milan – Crotone FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica

(15:00) Udinese Calcio – Hellas Verona (Eleven Sports 4 ; Dominik Guziak)

(15:00) Nimes Olympique – AS Monaco (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)

(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt (C+ Sport 2 ; Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała)

(16:00) 1.FK Przybram – Slavia Praga (Polsat Sport News)

(16:00) Ulsan Hyundai – Al-Duhail (sport.tvp.pl)

(16:15) Athletic Club – Valencia CF (nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(17:00) FC Nantes – LOSC Lille (C+ Family ; Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki)

(17:30) Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)

(17:30) Liverpool FC – Manchester City (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

(18:00) Arminia Bielefeld – Werder Brema (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński)

(18:00) Parma FC – Bologna FC (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Antoni Partum)

(18:30) CA Osasuna – SD Eibar (C+ Sport 2 ; Michał Kornacki – Wojciech Jagoda)

(18:30) Sigma Ołomuniec – Sparta Praga (Polsat Sport Premium 1)

(19:00) Tigres UANL – SE Palmeiras (TVP Sport)

(20:15) Sheffield United – Chelsea FC (C+ Family ; Piotr Glamowski – Przemysław Rudzki)

(20:45) SS Lazio – Cagliari Calcio (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Filip Kapica)

(21:00) Olympique Marsylia – Paris Saint-Germain (C+ Sport, Eleven Sports 2 ; Tomasz Smokowski – Marek Jóźwiak / Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)

(21:00) Real Betis – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski)

Poniedziałek, 8 lutego:

(18:00) Stal Mielec – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Filip Surma – Wojciech Jagoda)

(19:00) Bayern Monachium – Al Ahly (TVP 1, TVP Sport)

(20:30) Fortuna Dusseldorf – Holstein Kiel (Eleven Sports 2)

(21:00) Leeds United – Crystal Palace (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Michał Gutka)

(21:00) Atletico Madryt – Celta Vigo (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała)

Wtorek, 9 lutego:

(14:30) Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk (Polsat Sport Extra)

(17:30) Warta Poznań – Cracovia (Polsat Sport Extra)

(18:30) Burnley FC – Bournemouth AFC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(20:30) Manchester United – West Ham United (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(20:30) ŁKS ŁódźLegia Warszawa (Polsat Sport)

(20:45) Juventus FC – Inter Mediolan (TVP Sport)

(21:00) Real Madryt – Getafe CF (C+ Sport)

(22:00) Gil Vicente – Sporting CP (Eleven Sports 2)

Środa, 10 lutego:

(17:30) Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (Polsat Sport Extra)

(18:30) Swansea City – Manchester City (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(20:30) Leicester City – Brighton & Hove Albion (Eleven Sports 1)

(20:30) Raków Częstochowa – Górnik Zabrze (Polsat Sport Extra)

(20:45) Atalanta Bergamo – SSC Napoli (TVP Sport)

(21:00) St. Mirren – Celtic FC (Polsat Sport News)

(21:15) Everton FC – Tottenham Hotspur (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

Czwartek, 11 lutego:

(16:00) Klubowe Mistrzostwa Świata – mecz o 3. miejsce (TVP Sport)

(17:30) Chojniczanka Chojnice – KGHM Zagłębie Lubin (Polsat Sport Extra)

(18:30) Wolverhampton Wanderers – Southampton FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(19:00) Klubowe Mistrzostwa Świata – mecz finałowy (TVP 1, TVP Sport)

(20:30) Radomiak Radom – Lech Poznań (Polsat Sport Extra)

(21:00) Barnsley FC – Chelsea FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się