Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV z rozpiską komentatorską. Dwa hity w Serie A, pojedynek Guardioli z Mourinho. Wracają europejskie puchary

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2021-02-12 10:30:32

Wchodzimy na najwyższe, piłkarskie obroty. Oprócz wielu transmisji w weekend, na tygodniu czekają nas pierwsze starcia w europejskich pucharach. Emocji nie zabraknie w Serie A, gdzie SSC Napoli gra z Juventusem FC, a SS Lazio z Interem Mediolan. Ciekawie będzie też w Anglii – Manchester City podejmie Tottenham Hotspur.

Piątek, 12 marca:

(18:30) Holstein Kiel – Wurzburger Kickers (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(20:30) Śląsk Wrocław – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Radosław Majdan)

(20:30) RB Lipsk – FC Augsburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

(20:45) Bologna FC – Benevento Calcio (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk)

(21:00) Celta Vigo – Elche CF (C+ Sport 2 ; Tomasz Ćwiąkała – Leszek Orłowski)

Sobota, 13 marca:

(13:00) SSV Jahn Regensburg – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)

(13:30) Leicester City – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Tomasz Ćwiąkała)

(14:00) Granada CF – Atletico Madryt (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)

(15:00) Cracovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)

(15:00) Torino FC – Genoa CFC (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)

(15:30) Borussia Dortmund – TSG 1899 Hoffenheim (C+ ; Adam Marchliński – Maciej Murawski)

(15:30) VfB Stuttgart – Hertha BSC (Eleven Sports 1 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(15:30) Bayer Leverkusen – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(16:00) Crystal Palace – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

(16:15) Sevilla FC – SD Huesca (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski)

(17:00) Paris Saint-Germain – OGC Nice (C+ Family, Eleven Sports 3)

(17:30) Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Wolski – Michał Żewłakow)

(18:00) SSC Napoli – Juventus FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Świecicki – Filip Kapica)

(18:30) Manchester City – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

(18:30) 1.FC Union Berlin – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(18:30) SD Eibar – Real Valladolid (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Michał Świerżyński)

(18:45) ADO Den Haag – PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 1)

(20:00) Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Maciej Iwański / Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)

(20:45) Spezia Calcio – AC Milan (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Brighton & Hove Albion – Aston Villa (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Jarosław Koliński)

(21:00) FC Barcelona – Deportivo Alaves (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(21:00) Olympique Lyon – Montpellier HSC (nSport+, Eleven Sports 4)

(21:00) Heracles Almelo – AFC Ajax (Polsat Sport Premium 1)

(21:30) FC Porto – Boavista FC (Eleven Sports 3)

Niedziela, 14 marca:

(12:30) AS Roma – Udinese Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)

(13:00) Southampton FC – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 ; Adrian Olek – Przemysław Rudzki)

(13:00) AS Monaco – FC Lorient (Eleven Sports 2)

(13:00) FC Saint Johnstone – Celtic FC (Polsat Sport Premium 1)

(14:00) Getafe CF – Real Sociedad (nSport+ ; Michał Kornacki – Wojciech Jagoda)

(14:35) Feyenoord Rotterdam – Willem II Tilburg (Polsat Sport Premium 2)

(15:00) West Bromwich Albion – Manchester United (C+ ; Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski)

(15:00) Wisła Płock – Lech Poznań (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Maciej Murawski)

(15:00) Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(15:00) UC Sampdoria – AC Fiorentina (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(15:30) Eintracht Frankfurt – 1.FC Koln (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(16:00) Sparta Praga – MFK Karwina (Polsat Sport Premium 1)

(16:15) Real Madryt – Valencia CF (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(17:30) Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)

(17:30) Arsenal FC – Leeds United (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

(18:00) VfL Wolfsburg – Borussia Monchengladbach (C+ Family ; Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała)

(18:00) Crotone FC – US Sassuolo (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut – Antoni Partum)

(18:30) UD Levante – CA Osasuna (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(20:00) Everton FC – Fulham FC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Michał Gutak)

(20:45) Inter Mediolan – SS Lazio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Villarreal CF – Real Betis (C+ Family, C+ Now ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)

(21:00) Girondins Bordeaux – Olympique Marsylia (nSport+, Eleven Sports 2)

(21:15) Moreirense FC – SL Benfica (Eleven Sports 3)

Poniedziałek, 15 marca:

(18:00) Warta Poznań – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki)

(19:00) West Ham United – Sheffield United (C+ Sport 2 ; Piotr Glamowski – Rafał Nahorny)

(20:30) Górnik Zabrze – Stal Mielec (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Michał Żewłakow)

(20:30) Bayern Monachium – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(20:45) Hellas Verona – Parma FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Dominik Guziak – Filip Kapica)

(21:00) Chelsea FC – Newcastle United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(21:00) Cadiz CF – Athletic Club (nSport+ ; Piotr Laboga – Tomasz Lipiński)

(21:15) Sporting CP – Pacos de Ferreira (Eleven Sports 3)

Wtorek, 16 marca:

(18:00) Arka Gdynia – Górnik Łęczna (Polsat Sport)

(19:00) UD Levante – Atletico Madryt (C+ Sport)

(21:00) FC Barcelona – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1)

(21:00) RB Lipsk – Liverpool FC (Polsat Sport Premium 2)

Środa, 17 marca:

(21:00) Olympique Marsylia – OGC Nice (Eleven Sports 1)

(21:00) FC Porto – Juventus FC (TVP 1, Polsat Sport Premium 1)

(21:00) Sevilla FC – Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2)

Czwartek, 18 marca:

(18:55) Real Sociedad – Manchester United (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Dynamo Kijów – Club Brugge (Polsat Sport Premium 2)

(18:55) FK Crvena Zvezda – AC Milan (Polsat Sport Premium 3)

(18:55) Wolfsberger AC – Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 4)

(18:55) Slavia Praga – Leicester City (Polsat Sport Premium 5)

(18:55) SC Braga – AS Roma (Polsat Sport Premium 6)

(21:00) Granada CF – SSC Napoli (Polsat Sport Premium 1)

(21:00) SL Benfica – Arsenal FC (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Royal Antwerp – Rangers FC (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) LOSC Lille – AFC Ajax (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) Red Bull Salzburg – Villarreal CF (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) Molde FK – TSG 1899 Hoffenheim (Polsat Sport Premium 6)

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się