Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Piotr Matusewicz PressFocus

INFO: Posada Lavicki zagrożona?! Rocha zostanie zawodnikiem Cracovii. Lech pożegna Żurawia latem?

Autor: Bartosz Adamski
2021-02-16 23:34:40

Niespodziewanie pod znakiem zapytania stanęła przyszłość trenera Vitezslava Lavicki w Śląsku Wrocław. O swoją posadę w Lechu Poznań musi martwić się także Dariusz Żuraw. Luis Rocha z kolei ma pozostać w Ekstraklasie, a może trafić do niej Kacper Radkowski z Zagłębia Sosnowiec. Zapraszamy na najnowszy przegląd informacji!

Śląsk Wrocław sonduje rynek trenerski. Niepewna jest bowiem przyszłość Vitezslava Lavicki. Według informacji meczyki.pl działacze klubu ze stolicy Dolnego Śląska kontaktowali się m.in. z Maciejem Stolarczykiem, co potwierdził w rozmowie z Przeglądem Sportowym i Gazetą Wrocławską prezes WKS-u, Piotr Waśniewski.

***

Jan Sobociński oficjalnie został zawodnikiem Charlotte FC. Do klubu, który od 2022 roku będzie występował w MLS, przejdzie po zakończeniu obecnego sezonu. Podpisał kontrakt do grudnia 2023 z opcją przedłużenia o rok.

***

Znany jest już następca Dariusza Żurawia w Lechu Poznań od lata? Oliwy do ognia dolał Janekx89.

***

Luis Rocha przeniesie się na dniach z Legii Warszawa do Cracovii.

***

Polskim klubom będzie łatwiej wejść do Ligi Mistrzów? Jak donosi Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl, UEFA szykuje kolejną reformę, korzystniejszą dla nas.

***

Według informacji Szymona Janczyka z Weszło, Śląsk Wrocław i Górnik Zabrze zainteresowane są pozyskaniem Kacpra Radkowskiego z Zagłębia Sosnowiec. Na celownik 19-letniego stopera wzięło jednak także Torino.

Jakub Arak natomiast najprawdopodobniej przeniesie się do jednego z klubów z I ligi - Chrobrego Głogów bądź GKS-u Bełchatów.

***

Adrian Laskowski odchodzi z Warty Poznań i zasili rezerwy Lecha. W tym sezonie 28-letni pomocnik rozegrał 9 spotkań w Ekstraklasie.

***

Dawid Pakulski z Zagłębia Lubin oraz Arkadiusz Najemski z GKS-u Bełchatów przenieśli się do Motoru Lublin. Najemski pierwotnie podpisał kontrakt obowiązujący od 1 lipca, lecz na mocy porozumienia klubów transfer został dokonany natychmiastowo, a Pakulski został wypożyczony na pół roku z Zagłębia Lubin, lecz umowa zawiera opcję transferu definitywnego.

***

Marek Papszun podczas łączenia z "Weszłopolskimi" zdradził, że Raków Częstochowa niebawem zasili nowy napastnik, a być może nawet dwóch.

"Jeszcze w tym oknie transferowym nowy napastnik zawita do Rakowa?
Tak.

Będzie wysoki i silny.
Najprawdopodobniej.

Znane są już jego personalia?
Jest coraz bliżej, bo i czasu zostało mało. W grę wchodzi kilka opcji. Być może to nawet nie będzie tylko jeden napastnik, jeśli wszystko pójdzie dobrze."

Więcej TUTAJ

***

Jak było z Pawłem Cibickim i innymi piłkarzami oskarżonymi o ustawianie meczów Szwecji? Tamtejszy dziennik rzucił światło na tę sprawę, a najważniejsze wątki przetłumaczył Piotr Piotrowicz.

***

Portal legia.net informuje, że na treningu Legii Warszawa pojawili się nowi młodzi zawodnicy: 19-letni pomocnik Jerzy Munik, 17-letni napastnik Kajetan Staniszewski oraz 18-letni chorwacki napastnik Ivan Vidošević. Wszyscy występowali w juniorskich drużynach stołecznego klubu.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się