Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Hity w Anglii, Włoszech, Francji i Portugalii, na dobre rusza pierwsza liga!

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2021-02-26 12:00:59

Będzie się działo! Chelsea zmierzy się z Manchesterem United, Roma zagra z Milanem, a Lyon podejmie OM. Klasyki będą też w nieco mniej popularnych ligach – na przykład Ajax będzie mierzyć się z PSV, a FC Porto ze Sportingiem. Dobrą informacją dla polskich fanów jest powrót pierwszej ligi.

Piątek, 26 lutego:

(15:00) Resovia – Puszcza Niepołomice (Ipla)

(16:00) Arka Gdynia – GKS 1962 Jastrzębie (Ipla)

(17:40) Widzew Łódź – Radomiak Radom (Polsat Sport)

(18:00) Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)

(18:30) SV Darmstadt – Karlsruher SC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

(20:30) Warta Poznań – Lech Poznań (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Maciej Iwański / Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)

(20:30) Werder Brema – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(20:45) Torino FC – US Sassuolo (Eleven Sports 2 ; Dominik Guziak – Mikołaj Kruk)

(21:00) UD Levante – Athletic Club (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

(21:00) Stade Rennes – OGC Nice (nSport+, Eleven Sports 3 ; Mateusz Majak – Kuba Ostrowski)

Sobota, 27 lutego:

(12:40) ŁKS Łódź – Odra Opole (Polsat Sport)

(13:00) Hannover 96 – SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut)

(13:00) Stomil Olsztyn – GKS Tychy (Ipla)

(13:00) Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica (Ipla)

(13:00) Lech II Poznań – Stal Rzeszów (Lech TV)

(13:00) Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów (TVCOM)

(13:30) Manchester City – West Ham United (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)

(14:00) SD Eibar – SD Huesca (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(14:00) Olimpia Grudziądz – Motor Lublin (TVCOM)

(14:00) Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz (TVCOM)

(14:00) Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy (TVCOM)

(15:00) Stal Mielec – Lechia Gdańsk (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)

(15:00) Spezia Calcio – Parma FC (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)

(15:00) Zagłębie Sosnowiec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ipla)

(15:30) Bayern Monachium – 1.FC Koln (Eleven Sports 1 ; Michał Wszołek – Tomasz Zieliński)

(15:30) Borussia Dortmund – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Michał Świrkula)

(16:00) West Bromwich Albion – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Paweł Glamowski – Michał Gutka)

(16:00) GKS Bełchatów – Górnik Łęczna (Ipla)

(16:15) Sevilla FC – FC Barcelona (C+, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)

(17:00) Dijon FCO – Paris Saint-Germain (nSport+, Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski)

(17:00) GKS Katowice – Sokół Ostróda (GKS TV)

(17:30) Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Radosław Majdan)

(18:00) Bologna FC – SS Lazio (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Filip Kapica)

(18:30) RB Lipsk – Borussia Monchengladbach (C+ ; Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała)

(18:30) Leeds United – Aston Villa (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

(18:30) Deportivo Alaves – CA Osasuna (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Michał Świerżyński)

(18:30) FC Zbrojovka Brno – Viktoria Pilzno (Polsat Sport News)

(20:45) Hellas Verona – Juventus FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(20:00) Górnik Zabrze – Legia Warszawa (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Marek Jóźwiak)

(21:00) Newcastle United – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)

(21:00) Getafe CF – Valencia CF (C+ Family ; Piotr Laboga – Tomasz Lipiński)

(21:00) Heracles Almelo – Twente Enschede (Polsat Sport News)

(21:30) FC Porto – Sporting CP (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Niedziela, 28 lutego:

(12:30) Wisła Płock – Wisła Kraków (C+ Sport ; Filip Surma – Wojciech Jagoda)

(12:30) Atalanta Bergamo – UC Sampdoria (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(12:40) Korona Kielce – Chrobry Głogów (Polsat Sport)

(13:00) Crystal Palace – Fulham FC (C+ Family ; Andrzej Twarowski – Kamil Kosowski)

(13:00) Leicester City – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Tomasz Ćwiąkała)

(13:00) AS Monaco – Stade Brest (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Kuba Ostrowski)

(13:00) Błękitni Stargard – Śląsk II Wrocław (TVCOM)

(13:30) 1.FC Union Berlin – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 2 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(14:00) Celta Vigo – Real Valladolid (nSport+ ; Michał Kornacki – Leszek Orłowski)

(14:30) PSV Eindhoven – AFC Ajax (Polsat Sport Extra)

(15:00) Cracovia – KGHM Zagłębie Lubin (C+ ; Cezary Olbrycht – Michał Żewłakow)

(15:00) Tottenham Hotspur – Burnley FC (C+ Sport ; Piotr Domagała – Michał Gutka)

(15:00) Inter Mediolan – Genoa CFC (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(15:00) Crotone FC – Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(15:00) Udinese Calcio – AC Fiorentina (Eleven Sports 4 ; Tomasz Zieliński – Piotr Czachowski)

(15:30) 1.FSV Mainz – FC Augsburg (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban)

(16:15) Cadiz CF – Real Betis (nSport+ ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

(16:45) AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra)

(17:00) LOSC Lille – Racing Strasbourg (C+ Family)

(17:30) Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (C+, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)

(17:30) Chelsea FC – Manchester United (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

(18:00) Bayer Leverkusen – SC Freiburg (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)

(18:00) SSC Napoli – Benevento Calcio (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Dominik Guziak)

(18:30) Granada CF – Elche CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)

(18:30) Sparta Praga – 1.FK Przybram (Polsat Sport Premium 1)

(20:00) Górnik Polkowice – Chojniczanka Chojnice (TVP Sport)

(20:15) Sheffield United – Liverpool FC (C+ Sport ; Adrian Olek – Przemysław Rudzki)

(20:45) AS Roma – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(21:00) Olympique Marsylia – Olympique Lyon (nSport+, Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski)

(21:00) Villarreal CF – Atletico Madryt (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Michał Świerżyński)

Poniedziałek, 1 marca:

(20:00) SL Benfica – Rio Ave (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)

(20:30) FC St. Pauli – Hamburger SV (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)

(21:00) Everton FC – Southampton FC (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(21:00) Real Madryt – Real Sociedad (Eleven Sports 1 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)

Wtorek, 2 marca:

(17:30) Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia (Polsat Sport)

(18:30) SS Lazio – Torino FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(20:30) Lech Poznań – Raków Częstochowa (Polsat Sport)

(20:45) Borussia Monchengladbach – Borussia Dortmund (Eurosport 1)

(20:45) Juventus FC – Spezia Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

Środa, 3 marca:

(17:30) Chojniczanka Chojnice – Cracovia (Polsat Sport Extra)

(18:30) US Sassuolo – SSC Napoli (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(19:00) Olympique Lyon – Stade Rennes (C+ Sport 2, Eleven Sports 2)

(20:30) Legia Warszawa – Piast Gliwice (Polsat Sport)

(20:45) AC Milan – Udinese Calcio (Eleven Sports 1)

(20:45) AC Fiorentina – AS Roma (Eleven Sports 3)

(20:45) Genoa CFC – UC Sampdoria (Eleven Sports 4)

(21:00) LOSC Lille – Olympique Marsylia (C+ Sport, Eleven Sports 2)

(21:00) Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain (C+ Sport 2)

(21:00) FC Barcelona – Sevilla FC (TVP Sport)

Czwartek, 4 marca:

(20:30) Stal Mielec – Wisła Płock (C+ Sport)

(20:45) Parma FC – Inter Mediolan (Eleven Sports 1)

(21:00) UD Levante – Athletic Club (TVP Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się