Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV z rozpiską komentatorską. Bayern gra z Borussią, derby Madrytu, Manchesteru i Łodzi

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2021-03-05 11:30:32

Najbliższy weekend obfituje w piłkarskie hity. W Niemczech Bayern Monachium zagra z Borussią Dortmund, a we Włoszech Juventus z Lazio. Nie zabraknie też piłkarskich derbów. Manchester City zagra z Manchesterem United, Atletico Madryt z Realem Madryt, a na deser ŁKS podejmie Widzew. W środku tygodnia czekają nas natomiast kolejne emocje z Ligą Mistrzów i Ligą Europy.

Piątek, 5 marca:

(14:00) Odra Opole – Stomil Olsztyn (Ipla)

(17:00) Miedź Legnica – GKS Bełchatów (Ipla)

(17:40) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport)

(18:30) Wurzburger Kickers – 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(20:30) Wisła Kraków – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)

(20:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – 1.FSV Mainz (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)

(21:00) Valencia CF – Villarreal CF (nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

Sobota, 6 marca:

(12:40) ŁKS Łódź – Widzew Łódź (Polsat Sport)

(13:00) SpVgg Greuther Furth – VfL Bochum (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)

(13:00) Błękitni Stargard – KKS 1925 Kalisz (TVCOM)

(13:00) Górnik Polkowice – Stal Rzeszów (TVCOM)

(13:00) Lech II Poznań – Sokół Ostróda (Lech TV)

(13:30) Burnley FC – Arsenal FC (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)

(14:00) Real Valladolid – Getafe CF (nSport+ ; Edward Durda – Leszek Orłowski)

(14:00) Resovia – Górnik Łęczna (Ipla)

(14:00) Olimpia Grudziądz – Bytovia Bytów (TVCOM)

(14:00) Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki (TVCOM)

(14:30) GKS 1962 Jastrzębie – Korona Kielce (Ipla)

(15:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)

(15:00) Spezia Calcio – Benevento Calcio (Eleven Sports 3)

(15:30) Borussia Monchengladbach – Bayer Leverkusen (C+ Family ; Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała)

(15:30) Hertha BSC – FC Augsburg (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

(15:30) SC Freiburg – RB Lipsk (Eleven Sports 2 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Marcin Gazda)

(16:00) Sheffield United – Southampton FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski)

(16:15) Elche CF – Sevilla FC (nSport+ ; Michał Kornacki – Leszek Orłowski)

(16:30) Feyenoord Rotterdam – VVV-Venlo (Polsat Sport Premium 1)

(17:00) Radomiak Radom – Chrobry Głogów (Ipla)

(17:00) GKS Katowice – Hutnik Kraków (GKS TV)

(17:30) KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Filip Surma – Wojciech Jagoda)

(18:00) Udinese Calcio – US Sassuolo (Eleven Sports 2)

(18:30) Aston Villa – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

(18:30) Bayern Monachium – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(18:30) Cadiz CF – SD Eibar (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)

(18:30) Viktoria Pilzno – Sigma Ołomuniec (Polsat Sport Premium 2)

(18:45) Olympique Lyon – FC Sochaux (Polsat Sport Premium 1)

(20:00) Raków Częstochowa – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Radosław Majdan)

(20:45) Juventus FC – SS Lazio (Eleven Sports 1. Eleven Sports 4)

(21:00) Brighton & Hove Albion – Leicester City (C+ Family ; Adrian Olek – Michał Gutka)

(21:00) CA Osasuna – FC Barcelona (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

(21:00) Stade Brest – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1)

Niedziela, 7 marca:

(12:15) AFC Ajax – FC Groningen (Polsat Sport News)

(12:30) Piast Gliwice – Stal Mielec (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Piotr Laboga – Michał Żewłakow)

(12:30) AS Roma – Genoa CFC (Eleven Sports 1)

(12:40) GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport)

(13:00) West Bromwich Albion – Newcastle United (C+ Family ; Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk)

(13:00) Dundee FC – Celtic FC (Polsat Sport Premium 2)

(14:00) SD Huesca – Celta Vigo (Eleven Sports 4)

(14:30) Fortuna Sittard – PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 1)

(14:30) Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia (Ipla)

(15:00) Pogoń Szczecin – Lech Poznań (TVP Sport, C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Maciej Iwański – Bartosz Jurkowski / Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki)

(15:00) Liverpool FC – Fulham FC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

(15:00) Hellas Verona – AC Milan (Eleven Sports 2)

(15:30) 1.FC Koln – Werder Brema (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(16:15) Atletico Madryt – Real Madryt (Eleven Sports 1)

(17:30) Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (C+, C+ Sport 3 ; Marcin Rosłoń – Radosław Majdan)

(17:30) Manchester City – Manchester United (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Michał Gutka)

(18:00) UC Sampdoria – Cagliari Calcio (Eleven Sports 1)

(18:00) Arminia Bielefeld – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(18:30) Real Sociedad – UD Levante (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)

(18:30) Slavia Praga – Banik Ostrawa (Polsat Sport Premium 2)

(18:30) AC Ajaccio – LOSC Lille (Polsat Sport Premium 1)

(20:15) Tottenham Hotspur – Crystal Palace (C+ Sport ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)

(20:15) Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice (TVP Sport ; Michał Zawacki – Andrzej Strejlau)

(20:45) SSC Napoli – Bologna FC (Eleven Sports 1)

(21:00) Athletic Club – Granada CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

(21:00) Perpignan Canet FC – Olympique Marsylia (Polsat Sport Extra)

Poniedziałek, 8 marca:

(18:00) Warta Poznań – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Michał Żewłakow)

(19:00) Chelsea FC – Everton FC (C+ Sport 2)

(20:30) Hamburger SV – Holstein Kiel (Eleven Sports 3)

(20:45) Inter Mediolan – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1)

(21:00) West Ham United – Leeds United (C+ Sport)

(21:00) Real Betis – Deportivo Alaves (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

(21:00) OGC Nice – AS Monaco (Polsat Sport News)

Wtorek, 9 marca:

(21:00) Borussia Dortmund – Sevilla FC (Polsat Sport Premium 1)

(21:00) Juventus FC – FC Porto (Polsat Sport Premium 2)

Środa, 10 marca:

(17:40) Odra Opole – Widzew Łódź (Polsat Sport)

(18:30) Arminia Bielefeld – Werder Brema (Eleven Sports 2)

(19:00) Atletico Madryt – Athletic Club (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(21:00) Paris Saint-Germain – FC Barcelona (TVP 1, Polsat Sport Premium 1)

(21:00) Liverpool FC – RB Lipsk (Polsat Sport Premium 2)

Czwartek, 11 marca:

(18:55) Manchester United – AC Milan (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Dynamo Kijów – Villarreal CF (Polsat Sport Premium 2)

(18:55) AFC Ajax – BSC Young Boys (Polsat Sport Premium 3)

(18:55) Slavia Praga – Rangers FC (Polsat Sport Premium 4)

(19:30) Motor Lublin – Olimpia Elbląg (TVP Sport)

(21:00) Olympiakos SFP – Arsenal FC (Polsat Sport Premium 1)

(21:00) AS Roma – Szachtar Donieck (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Tottenham Hotspur – GNK Dinamo (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) Granada CF – Molde FK (Polsat Sport Premium 4)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się