Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: własne

Odbudujmy razem facebookowy profil 2x45!

Autor: redakcja
2021-03-18 19:02:12

Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, od paru miesięcy nie jest widoczny nasz profil na Facebooku. Z przyczyn dla nas niezrozumiałych poprzedni został usunięty, długo walczyliśmy o odzyskanie go, ale niestety stało się to niemożliwe. Musimy teraz odbudowywać całą społeczność skupioną wokół niego od nowa. Liczymy na to, że wspólnymi siłami osiągniemy nasz cel!

Poprzedni fanpage liczył sobie blisko siedem tysięcy osób i zebranie tylu odbiorców zajęło nam kilka lat, więc naturalnie teraz nie nastawiamy się od razu na tyle. Mamy jednak nadzieję, że wspólnymi siłami krok po kroku uda się nam odbudować profil www.2x45.info do rozmiarów przynajmniej podobnych do ówczesnych. Zaczynamy niemal od zera, więc każdy progres obecnie będzie dla nas sukcesem.

Znacie nas, więc wiecie co zapewniamy na naszym portalu:

  • ciekawe wywiady
  • niesztampowe relacje z meczów
  • niezależne teksty o polskiej piłce, w których nie pudrujemy rzeczywistości
  • codzienne raporty z polskiego futbolu
  • regularne przeglądy prasy

Nasze media społecznościowe mają służyć z kolei do ciągłej interakcji z Wami. Lubimy wdawać się z Wami w merytoryczne dyskusje, a takich pod naszymi artykułami na Facebooku i Twitterze nie brakowało. Mamy poczucie, że wytworzyła się pewna społeczność wokół 2x45 i teraz chcemy ją zrekonstruować.

Wsłuchujemy się w Wasz głos i sugestie, co można usprawnić. Wiemy jednak, że bez rozwiniętego Facebooka pewnego pułapu nie przeskoczymy. Nie będziemy owijać w bawełnę: jest to dla nas istotne ze względów marketingowych i biznesowych, aby ciągle się ulepszać i w konsekwencji dostarczać Wam masę interesujących treści.

Będziemy zatem wdzięczni, jeśli polubicie nasz profil na Facebooku dostępny poniżej, a my postaramy się, żebyście nigdy nie żałowali tego kliknięcia i czytali nas z satysfakcją dobrze spędzonego czasu. Z góry dziękujemy za każdego lajka, również za te pod naszymi postami!

Pozdrowienia ŁNP!

 

www.2x45.info

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się