Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Łukasz Sobala / PressFocus

INFO: Szczepański i Schwarz odejdą z Rakowa. UEFA będzie szczepić reprezentacje. Jagiellonia ściągnie pomocnika z Rwandy?

Autor: zebrał Maciej Golec
2021-03-26 00:50:35

Nie samą kadrą żyje człowiek! Raków latem straci dwóch piłkarzy, Jagiellonia poszukuje wzmocnień w Afryce, UEFA planuje szczepić reprezentacje, a w Legii możliwe są kolejne roszady w sztabie.

UEFA planuje zaszczepić wszystkie reprezentacje, które wezmą udział w mistrzostwach Europy.

 

 

***

Rząd poinformował, że od soboty przez najbliższe dwa tygodnie sport będzie można uprawiać tylko zawodowo. Co to oznacza dla dzieci i młodzieży? Na razie nie wiadomo.

 

 

***

Jagiellonia interesuje się Keddy Nsanzimfurą - 17-letnim pomocnikiem z Rwandy.

 

 

***

„Sport” informuje, że Miłosz Szczepański oraz Petr Schwarz odrzucili ofertę przedłużenia kontraktu z Rakowem Częstochowa. Od lipca będą wolnymi zawodnikami.

***

Piotr Zaręba, Łukasz Bortnik i Jan Mucha odejdą ze sztabu szkoleniowego Legii.

 

 

***

- To jest decyzja klubu, więc proszę pytać w klubie. Ale ja wciąż mam ważny kontrakt z Legią i jadę dzisiaj do LTC normalnie na trening – mówił Jan Mucha.

- To była suwerenna decyzja trenera, na którą wpływ miało wiele małych wydarzeń - słyszymy przy Łazienkowskiej. Wychodzi więc na to, że to "nieodpowiednie zachowanie w hotelu przed meczem z Zagłębiem", o którym pisał serwis legioniści.com, mogło być tylko pretekstem do zmian.

Przy Łazienkowskiej słyszymy, że to być może nie koniec zmian w sztabie, ale na razie nie wiadomo, czy ktoś nowy do niego dołączy.

Źródło: Sport.pl

***

BBC informuje, że mecz Albanii z Anglią może się nie odbyć. Policja twierdzi, że nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa w momencie, w którym kibice będą się gromadzić w barach i pubach. Albański związek będzie współpracował z władzami, żeby zapobiec odwołania spotkania. 

Ani w tym meczu, ani w spotkaniu z Polską nie zagra za to Marcus Rashford, który opuścił zgrupowanie z powodu kontuzji kostki.

***

Kris Twardek przedłużył kontrakt z Jagiellonią.

 

 

***

Jakub Rzeźniczak na dłużej w Wiśle Płock.

 

 

***

Lech Poznań wpłacił 750 tys. zł do depozytu sądowego. Jest to ekwiwalent za wyszkolenie, który należy się Warcie Poznań, problem jednak w tym, że po pieniądze zgłosiły się dwie Warty Poznań. I Lech nie wie, komu ma przelać tę kwotę.

***

Borussia Dortmund interesuje się Bartłomiejem Drągowskim – potwierdził to agent zawodnika w rozmowie z serwisem Firenze Viola.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się