Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV z rozpiską komentatorską. Kolejna dawka meczów eliminacyjnych, grają niższe ligi polskie!

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2021-03-26 11:00:46

Najbliższe dni to przede wszystkim piłka reprezentacyjna. Przed nami kolejne spotkania w ramach eliminacji Mistrzostw Świata, w tym hitowe starcie Anglii z Polską. Emocji nie zabraknie też w innych pojedynkach, między innymi Serbii z Portugalią, Walii z Czechami czy Słowacji z Rosją. Do tego można też obserwować zmagania w ramach Mistrzostw Europy do lat 21. Na deser spotkania pierwszej, drugiej i trzeciej ligi polskiej.

Piątek, 26 marca:

(20:30) Korona Kielce – Miedź Legnica (Polsat Sport News)

Sobota, 27 marca:

(12:40) Radomiak Radom – Górnik Łęczna (Polsat Sport)

(13:00) Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź (Ipla)

(13:00) Śląsk II Wrocław – Wigry Suwałki (eWinner TV)

(13:00) Błękitni Stargard – Chojniczanka Chojnice (TVCOM, eWinner TV)

(13:00) Górnik Polkowice – Lech II Poznań (eWinner TV)

(14:00) Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków (eWinner TV)

(14:00) Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów (TVCOM, eWinner TV)

(14:00) Siarka Tarnobrzeg – KS Wiązownica (TVCOM)

(15:00) Rosja – Słowenia (Polsat Sport Premium 1)

(15:00) Czarnogóra – Gibraltar (Ipla)

(15:00) Resovia – GKS Tychy (Ipla)

(15:00) Garbarnia Kraków – Motor Lublin (eWinner TV)

(15:00) Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Stalowa Wola (TVCOM)

(15:00) Concordia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki (TVCOM)

(15:30) Znicz Pruszków – Sokół Ostróda (eWinner TV)

(15:30) LKS Goczałkowice-Zdrój – Zagłębie II Lubin (CFsport)

(16:00) GKS Bełchatów – Odra Opole (Ipla)

(16:00) Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn (Ipla)

(18:00) Holandia – Łotwa (Polsat Sport Premium 2)

(18:00) Norwegia – Turcja (Polsat Sport Premium 3)

(18:00) Chorwacja – Cypr (Polsat Sport Premium 4)

(18:00) Białoruś – Estonia (Ipla)

(18:00) Węgry U-21 – Rumunia U-21 (sport.tvp.pl)

(18:00) Słowenia U-21 – Czechy U-21 (sport.tvp.pl)

(20:45) Czechy – Belgia (Polsat Sport News)

(20:45) Serbia – Portugalia (Polsat Sport Premium 1)

(20:45) Słowacja – Malta (Ipla)

(20:45) Irlandia – Luksemburg (Ipla)

(21:00) Hiszpania U-21 – Włochy U-21 (sport.tvp.pl)

(21:00) Niemcy U-21 – Holandia U-21 (sport.tvp.pl)

Niedziela, 28 marca:

(12:40) Widzew Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (Polsat Sport)

(12:40) Arka Gdynia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ipla)

(15:00) Kazachstan – Francja (Polsat Sport Premium 1)

(15:00) Islandia U-21 – Dania U-21 (sport.tvp.pl)

(16:00) Skra Częstochowa – Bytovia Bytów (eWinner TV)

(16:45) Pogoń Siedlce – GKS Katowice (TVP Sport)

(18:00) Albania – Anglia (Polsat Sport Premium 2)

(18:00) Gruzja – Hiszpania (Polsat Sport Premium 3)

(18:00) Armenia – Islandia (Ipla)

(18:00) Dania – Mołdawia (Ipla)

(18:00) Chorwacja U-21 – Szwajcaria U-21 (sport.tvp.pl)

(20:45) Polska – Andora (TVP 1, TVP Sport ; Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow)

(20:45) Rumunia – Niemcy (Polsat Sport)

(20:45) San Marino – Węgry (Polsat Sport Premium 1)

(20:45) Bułgaria – Włochy (Polsat Sport Premium 2)

(20:45) Ukraina – Finlandia (Polsat Sport Premium 4)

(20:45) Austria – Wyspy Owcze (Ipla)

(20:45) Izrael – Szkocja (Ipla)

(20:45) Kosowo – Szwecja (Ipla)

(20:45) Szwajcaria – Litwa (Ipla)

(20:45) Macedonia Północna – Liechtenstein (Ipla)

(21:00) Portugalia U-21 – Anglia U-21 (sport.tvp.pl)

(21:00) Rosja U-21 – Francja U-21 (sport.tvp.pl)

Poniedziałek, 29 marca:

Brak spotkań. 

Wtorek, 30 marca:

(18:00) Azerbejdżan – Serbia (Polsat Sport Premium 2)

(18:00) Cypr – Słowenia (Ipla)

(18:00) Niemcy U-21 – Rumunia U-21 (sport.tvp.pl)

(18:00) Holandia U-21 – Węgry U-21 (sport.tvp.pl)

(20:45) Walia – Czechy (Polsat Sport)

(20:45) Słowacja – Rosja (Polsat Sport News)

(20:45) Belgia – Białoruś (Polsat Sport Premium 1)

(20:45) Luksemburg – Portugalia (Polsat Sport Premium 2)

(20:45) Gibraltar – Holandia (Polsat Sport Premium 3)

(20:45) Czarnogóra – Norwegia (Ipla)

(20:45) Turcja – Łotwa (Ipla)

(20:45) Chorwacja – Malta (Ipla)

(20:55) Hiszpania U-21 – Czechy U-21 (sport.tvp.pl)

(20:55) Włochy U-21 – Słowenia U-21 (sport.tvp.pl)

Środa, 31 marca:

(18:00) Armenia – Rumunia (Ipla)

(18:00) Dania U-21 – Rosja U-21 (sport.tvp.pl)

(20:45) Anglia – Polska (TVP 1, TVP Sport ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak)

(20:45) Bośnia i Hercegowina – Francja (Polsat Sport)

(20:45) Andora – Węgry (Polsat Sport Premium 1)

(20:45) Niemcy – Macedonia Północna (Polsat Sport Premium 2)

(20:45) Austria – Dania (Polsat Sport Premium 3)

(20:45) Litwa – Włochy (Polsat Sport Premium 4)

(20:45) San Marino – Albania (Polsat Sport Premium 5)

(20:45) Grecja – Gruzja (Ipla)

(20:45) Hiszpania – Kosowo (Ipla)

(20:45) Liechtenstein – Islandia (Ipla)

(20:45) Mołdawia – Izrael (Ipla)

(20:45) Szkocja – Wyspy Owcze (Ipla)

(20:45) Ukraina – Kazachstan (Ipla)

Czwartek, 1 kwietnia: 

(17:40) GKS Tychy – Arka Gdynia (Polsat Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się