Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Rafal Rusek / PressFocus

INFO: Drygas na dłużej w Pogoni! Lechia weźmie Ameyawa. Sobieraj odchodzi ze Stali po jednym dniu i pójdzie z nią do sądu

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2021-03-30 23:33:20

Na jak długo kontrakt z Pogonią przedłużył Drygas? Kto latem przejdzie z I ligi do Lechii? O co chodzi ze zwolnieniem Sobieraja ze Stali po jednym dniu? Kto wzmocnił GKS Bełchatów? Jak to się stało, że Krychowiak może jednak zagrać z Anglia? Oto przegląd dzisiejszych wydarzeń!

Kamil Drygas zostanie w Pogoni przynajmniej o rok dłużej!

 

 

***

Według Expressu Ilustrowanego Michael Ameyaw przejdzie latem do Lechii Gdańsk. Skrzydłowy chciałby zarabiać 7-8 tys. euro miesięcznie, a szukający oszczędności Widzew ponoć nie jest w stanie mu takiej pensji zagwarantować.

 

 

***

Przedziwne rzeczy dzieją się w Stali Mielec. W poniedziałek Krzysztof Sobieraj został asystentem Leszka Ojrzyńskiego, zdążył nawet poprowadzić jeden trening, a we wtorek rano usłyszał, że jest zwolniony. – Sprawa będzie kontynuowana w sądzie – zapowiada.

 

 

 

***

Przy okazji – sobotni mecz Stali z Rakowem nie odbędzie się w pierwotnym terminie z powodu zakażeń koronawirusem w klubie z Częstochowy.

 

 

***

Przemysław Kita znów uszkodził więzadła w kolanie i nie zagra do końca sezonu. To jego koniec w Widzewie? Latem kończy mu się kontrakt…

 

 

***

Valerijs Sabala dołączył do GKS-u Bełchatów!

 

 

***

Grzegorz Krychowiak jednak zagra z Anglią?!

 

 

***

Włoski dziennikarz jest pewny – latem Arkadiusz Milik przejdzie do Juventusu.

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się