Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Pawel Jaskolka / PressFocus

INFO: Ishak zagra w Bundeslidze?! Stiglec na dłużej w Śląsku, trwa walka o Puerto. Wisła Kraków znów musi pożyczać…

Autor: Mariusz Bielski
2021-04-08 00:43:03

Czy Lech znów straci swojego snajpera? Czy Śląskowi uda się wygrać walkę o względy swojego stopera? Jak duże kłopoty finansowe ma Wisła Kraków? Zapraszamy na dzisiejszy przegląd wydarzeń.

Nie tylko Tymoteusz Puchacz może odejść z Lecha do Bundesligi. Dwa kluby interesują się także Mikaelem Ishakiem – Union Berlin oraz Mainz.

 

 

***

Stiglec zostaje w Śląsku, a co z Puerto? Śląsk chce powalczyć o swojego stopera, jednak plotki sugerują, iż Hiszpan wcale nie jest tak skory do przedłużenia umowy.

 

 

***

„Zabrakło pieniędzy. Wisła Kraków znów znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Jakub Błaszczykowski, wraz z pozostałymi współwłaścicielami klubu, musiał ponownie udzielić klubowi pożyczki. Tym razem wspólnie pożyczyli klubowi trzy miliony złotych.”

 

 

***

„Probierz: Nigdy nie żałowałem decyzji o odejściu z Jagiellonii”

„Z Jagiellonią rozstawałem się w zgodzie, nie byłem z nikim pokłócony. Z tymi ludźmi cały czas utrzymuję kontakt, kibice też piszą do mnie SMS-y. Jest to klub, w którym spędziłem parę lat, zawsze mam go w pamięci. Nigdy nie żałowałem decyzji o odejściu, bo tak chciałem w tamtym momencie. Odchodząc powiedziałem, że jest to stabilny klub, który będzie się pokazywał w Europie i pokazał się po roku, bo był tam bardzo dobry zespół. Ja zmieniłem klub i Cracovia dwa razy grała w Europie, też zdobyliśmy trofeum”

Źródło: Cracovia

***

Czyżby rozpoczynała się mocna kampania przeciwko Zbigniewowi Przesmyckiemu? Oby…

 

 

***

Najlepszy strzelec I ligi przedłużył umowę z Termalicą!

 

 

***

Według słów Dariusza Banasika, Radomiak chciałby na dłużej zatrzymać wypożyczonego ze Śląska Damiana Gąskę:

„Zapewne jeszcze takich rozmów nie prowadziliśmy, bo bym o nich wiedział, natomiast jesteśmy bardzo zadowoleni z Damiana. Z końcową oceną poczekajmy, mamy nadal sporo meczów do rozegrania, ale wydaje się, że to kolejny zawodnik, który się u nas odbudował. Klub na pewno zrobi wszystko, żeby go zatrzymać. Jeśli będę miał na to wpływ, również się o to postaram. To jednak piłkarz, który chce grać w Ekstraklasie, tak samo jak wspomniani Radecki z Angielskim. Widzę, że w szatni mocno mobilizują resztę, żeby nie zadowalać się jednym czy drugim zwycięstwem, tylko jedziemy dalej. Jeżeli nie awansujemy, bo taki wariant też trzeba założyć, zobaczymy, co da się tu zrobić.

Ale jest opcja wykupu?
Zawsze jest opcja wykupu. Jeżeli zawodnik dobrze się czuje i jeżeli klub, z którego jest wypożyczony – a układy ze Śląskiem mamy dobre, piłkarze przychodzą w obie strony – to zawsze można się dogadać. Przede wszystkim trzeba rozmawiać z piłkarzem. Musimy trochę poczekać, żeby wyklarowało się, gdzie i o co będziemy grali. Chcemy, żeby były to jak najwyższe cele, ale to jest piłka.”

 

Źródło: slasknet.com/Weszlo 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się