Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Lukasz Sobala / Press Focus

INFO: Dobi znów na wylocie z Widzewa. W Wiśle najpierw Bartoszek, potem Brzęczek? Surma łączony ze Stalą

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2021-04-12 23:00:57

Kolejny dzień, kolejne bardzo ciekwae info pod kątem trenerskiej karuzeli!

Ruszyła giełda nazwisk w kontekście pracy w Wiśle Płock. Jakie będzie rozwiązanie tymczasowe, a jakie długofalowe (przynajmniej w teorii…)

 

 

 

 

***

Posada Enkeleida Dobiego w Widzewie znów jest zagrożona!

 

 

***

Stal Mielec poprowadzi Włodzimierz Gąsior. Poza tym do ekipy z Solskiego przymierzany jest też Łukasz Surma, który obecnie prowadzi Garbarnię Kraków.

 

 

 

 

***

Raków już Lechem Poznań zagra w Częstochowie? Prezes potwierdza taką możliwość!

„Nas wszystkich najbardziej interesuje mecz z Lechem Poznań. Ciężko pracujemy nad tym, aby mógł on zostać rozegrany w Częstochowie. W środę przewidujemy inspekcję Komisji Licencyjnej z PZPN. To deadline, do którego powinniśmy dążyć - powiedział prezes Rakowa Częstochowa, Wojciech Cygan, na konferencji prasowej przed meczami z Cracovią i Lechem Poznań.”

Źródło: sport.pl/Raków

***

W związku z COVID-em GKS Katowice prawdopodobnie czeka dłuższa przerwa od grania. Jak długa? Nie wiadomo...

 

 

***

„Leszek Ojrzyński: Jestem bardzo zaskoczony zwolnieniem. Już wolałbym ultimatum”

„Jest pan zaskoczony?
Mega zaskoczony. Mieliśmy przecież przełożony mecz, dopadła mnie w tym czasie choroba… Teraz jeszcze przed spotkaniem z Wartą Poznań rozmawiałem z prezesem i nic nie wskazywało na to, że koniec współpracy jest blisko. No ale cóż, w życiu nie znasz dnia ani godziny.

To była decyzja wyłącznie klubu?
Oczywiście. Z mojej strony nie było żadnej rezygnacji czy poddania się, bo tak bym odbierał odejście na tym etapie sezonu. Piłka jest w grze, zostało siedem meczów do końca, w tym mecz zaległy. 21 punktów do zdobycia. Nigdy się nie poddaję, to była decyzja zarządu i tak mi zakomunikowano, że od dziś jestem odsunięty. No i co? Muszę to zaakceptować.

Jakoś to panu argumentowano?
Wiadomo, że przede wszystkim chodzi o małą liczbę punktów. Pewnie spodziewano się, że będziemy mieli parę więcej i z tym się zgadzam. Powinniśmy być teraz wyżej w tabeli. Były jednak zapowiedzi, że do końca jedziemy na tym samym wózku i co by się nie działo, zostajemy na okręcie. Wierzyłem, że tak będzie. Ale zapowiedzi zapowiedziami, a życie pewne rzeczy weryfikuje. Mogę jedynie powtórzyć, że trener nigdy nie jest pewny swojej przyszłości, a już zwłaszcza gdy jego zespół zajmuje ostatnie miejsce. Wtedy musisz mieć wkalkulowane, że strzelą ci w głowę. Mimo to byłem zaskoczony, że rozstanie nastąpiło właśnie teraz.”

Więcej TUTAJ


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się