Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Manchester City gra z Chelsea o finał FA Cup, Napoli powalczy z Interem, Athletic z Barceloną o Puchar Króla

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2021-04-16 11:00:48

Przed nami kolejne intensywne dni z futbolem. W weekend najciekawiej zapowiada się półfinałowe starcie w Pucharze Anglii, gdzie Manchester City podejmie Chelsea FC. O Puchar Hiszpanii powalczy natomiast Athletic Club oraz FC Barcelona. Hitem Serie A będzie pojedynek SSC Napoli z Interem Mediolan. Kolejne ligowe starcia czekają na nas już w środku tygodnia.

Piątek, 16 kwietnia:

(17:40) ŁKS Łódź – Arka Gdynia (Polsat Sport)

(18:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda)

(18:30) SV Darmstadt – SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Tomasz Zieliński – Mateusz Majak)

(20:30) Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)

(20:30) RB Lipsk – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

(21:00) Everton FC – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)

(21:00) LOSC Lille – Montpellier HSC (nSport+, Eleven Sports 3)

(22:00) SC Farense – Sporting CP (Eleven Sports 4)

Sobota, 17 kwietnia:

(12:40) Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice (Polsat Sport)

(13:00) 1.FC Nurnberg – Holstein Kiel (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Tomasz Urban)

(13:30) Newcastle United – West Ham United (C+ Sport 2 ; Adrian Olek – Rafał Nahorny)

(14:00) Znicz Biała Piska – Pogoń Grodzisk Mazowiecki (TVCOM)

(15:00) Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Marcin Rosłoń – Michał Żewłakow)

(15:00) UC Sampdoria – Hellas Verona (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)

(15:00) Resovia – Stomil Olsztyn (Ipla)

(15:00) Garbarnia Kraków – Sokół Ostróda (eWinner TV)

(15:30) VfL Wolfsburg – Bayern Monachium (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda)

(15:30) Borussia Monchengladbach – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(16:00) Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź (Ipla)

(16:00) Olimpia Elbląg – Lech II Poznań (eWinner TV)

(16:00) Skra Częstochowa – Hutnik Kraków (eWinner TV)

(16:00) Wigry Suwałki – Bytovia Bytów (eWinner TV)

(16:00) Polonia Bytom – Polonia-Stal Świdnica (TVCOM)

(16:00) Siarka Tarnobrzeg – Sokół Sieniawa (TVCOM)

(16:30) Wólczanka Wólka Pełkińska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (TVCOM)

(17:00) Olympique Marsylia – FC Lorient (C+ Family, Eleven Sports 3)

(17:30) Raków Częstochowa – Lech Poznań (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Maciej Iwański / Rafał Skrzyński – Remigiusz Jezierski)

(18:00) US Sassuolo – AC Fiorentina (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)

(18:30) Bayer Leverkusen – 1.FC Koln (C+ Sport 2)

(18:30) Chelsea FC – Manchester City (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(19:00) CD Nacional – FC Porto (Eleven Sports 3)

(20:00) Wisła Kraków – Warta Poznań (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)

(20:45) Cagliari Calcio – Parma FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ;Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:15) Wolverhampton Wanderers – Sheffield United (C+ Sport 2 ; Paweł Glamowski – Michał Gutka)

(21:30) FC Barcelona – Athletic Club (TVP 1)

(21:30) Rio Ave – Sporting Braga (Eleven Sports 2)

Niedziela, 18 kwietnia:

(2:40) Chicago Fire – New England Revolution (Polsat Sport Extra)

(12:30) Stal Mielec – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)

(12:30) AC Milan – Genoa CFC (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)

(12:40) Odra Opole – Korona Kielce (Polsat Sport)

(12:40) Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów (Ipla)

(12:40) Odra Opole – Korona Kielce (Ipla)

(13:00) Paris Saint-Germain – AS Saint-Etienne (C+ Sport 2, Eleven Sports 3)

(13:00) Śląsk II Wrocław – Stal Rzeszów (eWinner TV)

(13:00) Znicz Pruszków – Górnik Polkowice (eWinner TV)

(14:00) Real Sociedad – Sevilla FC (C+ Family ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)

(14:00) CA Osasuna – Elche CF (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)

(14:30) Arsenal FC – Fulham FC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

(15:00) Wisła Płock – Jagiellonia Białystok (C+, C+ Sport 3 ; Adrian Olek – Grzegorz Mielcarski)

(15:00) Atalanta Bergamo – Juventus FC (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(15:30) Borussia Dortmund – Werder Brema (C+ Sport 2)

(16:00) Slovan Liberec – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1)

(16:15) Atletico Madryt – SD Eibar (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)

(16:15) Deportivo Alaves – SD Huesca (C+ Family ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)

(17:00) Manchester United – Burnley FC (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Michał Gutka)

(17:00) Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce (eWinner TV)

(17:30) Legia Warszawa – Cracovia (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki)

(17:50) KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka Chojnice (TVP Sport)

(18:00) 1.FSV Mainz – Hertha BSC (Eleven Sports 1 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(18:00) Torino FC – AS Roma (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk)

(18:30) Cadiz CF – Celta Vigo (C+ Family ; Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski)

(18:30) Real Betis – Valencia CF (Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak)

(18:30) Sparta Praga – 1.FC Slovacko (Polsat Sport News)

(19:30) Leicester City – Southampton FC (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(20:45) SSC Napoli – Inter Mediolan (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)

(21:00) UD Levante – Villarreal CF (C+ Sport ; Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała)

(21:00) Getafe CF – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(21:00) FC Nantes – Olympique Lyon (C+ Family, Eleven Sports 4)

Poniedziałek, 19 kwietnia:

(0:00) Columbus Crew – Philadelphia Union (Polsat Sport Extra)

(21:00) Leeds United – Liverpool FC (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

Wtorek, 20 kwietnia:

(17:40) GKS Tychy – Radomiak Radom (Polsat Sport News)

(18:00) Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 3)

(18:00) Warta Poznań – Raków Częstochowa (C+ Sport 2, C+ Sport 4)

(18:30) RB Lipsk – 1.FC Koln (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(18:30) Hamburger SV – Karlsruher SC (Eleven Sports 2)

(20:30) Lech Poznań – Lechia Gdańsk (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD)

(20:30) Bayern Monachium – Bayer 04 Leverkusen (C+)

(20:30) Śląsk Wrocław – Podbeskidzie Bielsko-Biała (C+ Sport 2, C+ Sport 4)

(20:30) Eintracht Frankfurt – FC Augsburg (Eleven Sports  1)

(20:30) Arminia Bielefeld – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 3)

(20:45) Hellas Verona – AC Fiorentina (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

(21:00) Chelsea FC – Brighton & Hove Albion (C+ Family ; Adrian Olek – Michał Gutka)

Środa, 21 kwietnia:

(17:00) FK Pardubice – Sparta Praga (Polsat Sport News)

(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3)

(18:00) Jagiellonia Białystok – Stal Mielec (C+ Sport 2, C+ Sport 4)

(18:30) AC Milan – US Sassuolo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

(18:30) 1.FC Heidenheim – VfL Bochum (Eleven Sports 3)

(19:00) Tottenham Hotspur – Southampton FC (C+ ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

(19:00) UD Levante – Sevilla FC (nSport+)

(19:30) Slavia Praga – Fastav Zlin (Polsat Sport Extra)

(20:00) Real Betis – Athletic Club (Eleven Sports 1)

(20:30) Piast Gliwice – Legia Warszawa (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD)

(20:30) Cracovia – Wisła Płock (C+ Sport 2, C+ Sport 4)

(20:30) Borussia Dortmund – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 3)

(20:45) Juventus FC – Parma Calcio (Eleven Sports 2)

(20:45) Spezia Calcio – Inter Mediolan (Eleven Sports 4)

(21:00) Deportivo Alaves – Villarreal CF (nSport+)

(21:15) Aston Villa – Manchester City (C+ ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

(22:00) Cadiz CF – Real Madryt (Eleven Sports 1)

Czwartek, 22 kwietnia:

(18:30) AS Roma – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(19:00) Atletico Madryt – SD Huesca (Eleven Sports 2)

(20:00) AFC Ajax – FC Utrecht (Polsat Sport Extra)

(20:45) SSC Napoli – SS Lazio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

(21:00) Leicester City – West Bromwich Albion (C+ Family ; Piotr Domagała – Michał Gutka)

(21:00) Granada CF – SD Eibar (Eleven Sports 2)

(22:00) FC Barcelona – Getafe CF (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD)

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się