Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: PressFocus

INFO: Hyballa traci zaufanie w Wiśle. Brosz przymierzany do Zagłębia. Pazdan niebawem wróci do Ekstraklasy?!

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2021-04-19 22:00:09

O sytuacji Hyballi w Wiśle, potencjalnym zastępcy Seveli w Lubinie, kierunku transferowym dla Slisza, możliwym przejściu Płatka do Lecha… Dzieje się w Ekstraklasie i nie tylko!

Jak czytamy na portalu interia.pl, władze Wisły Kraków tracą zaufanie do Petera Hyballi…

„Nieoficjalnie wiadomo również, że w ostatnich tygodniach zdecydowanie pogorszyły się relacje Hyballi z częścią szatni. Niektórzy zawodnicy mają dość ciągłego pohukiwania i negatywnej motywacji. Jeden z nich miał nawet usłyszeć, że jest kompletnym zerem. Słabe wyniki i problemy pozaboiskowe sprawiają, że długofalowy plan Wisły z Hyballą w roli główniej staje pod znakiem zapytania. W klubie obawiają się, że jeśli Niemiec wciąż będzie rządził zespołem, to latem znów pozbędzie się kilku zawodników i w zamian zażyczy sobie innych, a taka wymiana na ogół jest kosztowna. Do tego Hyballa na razie nie przekonał właścicieli Wisły, że ma nosa do transferów. Wręcz przeciwnie - był za sprowadzeniem Souleymane Kone, który prawie wcale nie gra.”

Źródło: interia.pl

***

Marcin Brosz zostanie nowym trenerem Zagłebia Lubin?

 

 

 

 

***

Michał Pazdan niebawem wróci do Polski? Mocne zainteresowanie wykazuje Wisła Płock!

***

Bartosz Slisz ponoć znalazł się w kręgu zainteresowań Dynama Kijów. Choć źródło tej informacji jest niepewne, więc podejdźmy do tego z dystansem.

 

 

***

Dwa wielkie talenty przedłużyły kontrakty z Legią – Cezary Miszta oraz Jakub Kisiel.

 

 

***

Artur Płatek jednak nie zostanie nowym dyrektorem sportowym Lecha Poznań. A szkoda, może w końcu poukładałby Kolejorza pod kątem transferowym…

 

 

***

Młody wychowanek Górnika Łęczna podpisał z nim nowy kontrakt.

 

 

***

Piotr Szor, prezes Widzewa, mocno skrytykował drużynę na antenie Widzew FM:

„Nie kupuję narracji, że nietrafianie w doliczonym czasie na pustą bramkę to efekt presji. To nie ma prawa się zdarzyć, bo inaczej cały czas będziemy się z czegoś tłumaczyć i naginać rzeczywistość. W takiej sytuacji piłka musi znaleźć się w sieci. Mam tylko nadzieję, że nie zaważy to na tabeli w kontekście baraży, bo ten gol dałby nam lepszy bilans spotkań bezpośrednich. Chcę zaapelować o pewien rozsądek w wyrażaniu opinii, natomiast koniec z usprawiedliwianiem. Wszyscy mamy pracować, gryźć trawę i przyłożyć się do tego awansu do baraży. Jeżeli przegramy, to przestańmy wreszcie wskazywać jeden na drugiego. Albo idziemy w jednym kierunku, albo dajmy sobie spokój.”

Więcej TUTAJ

***

Kto zostanie nowym trenerem Polonii Warszawa? Są trzy kandydatury…

 

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się