Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Piotr Matusewicz PressFocus

Sezon życia Szwocha? W kanadyjce jest już na podium! Klasyfikacja strzelców, asyst i kanadyjska po 27. kolejce Ekstraklasy

Autor: Bartosz Adamski
2021-04-27 14:04:12

Mateusza Szwocha wśród najlepszych pomocników ligi się nie wymienia, tymczasem liczby go bronią. Ba, powodują nawet, że jest nie tylko liderem klasyfikacji strzelców, ale nawet wespół z dwoma innymi zawodnikami wskoczył na podium w "kanadyjce". Pod tym względem bez wątpienia zawodnik Wisły Płock notuje sezon życia.

GOLE

22 gole:
Tomas Pekhart (Legia Warszawa)

12 goli:
Jakub Świerczok (Piast Gliwice)

11 goli:
Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Mikael Ishak (Lech Poznań),

10 goli:
Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk)

9 goli:
Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok),

8 goli:
Patryk Szysz (Zagłębie Lubin)

7 goli:
Felicio Brown Forbes (Wisła Kraków), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Ivi Lopez (Raków Częstochowa), Filip Mladenović (Legia Warszawa), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin),

6 goli:
Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Maciej Domański (Stal Mielec), Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa), Mateusz Kuzimski (Warta Poznań), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Robert Pich (Śląsk Wrocław), David Tijanić (Raków Częstochowa), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk),

5 goli:
Alexander Gorgon (Pogoń Szczecin), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin), Dani Ramirez (Lech Poznań), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Patryk Tuszyński (Wisła Płock)

4 gole:
Tiago Alves (Piast Gliwice), Makana Baku (Warta Poznań), Jan Grzesik (Warta Poznań), Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze), Mateusz Mak (Stal Mielec), Jakub Moder (Lech Poznań), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Fabian Piasecki (Śląsk Wrocław), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Lorenco Simić (Zagłębie Lubin), Dominik Steczyk (Piast), Alan Uryga (Wisła Płock), Yaw Yeboah (Wisła Kraków), Michał Żyro (Piast)

3 gole:
Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Jean Carlos (Wisła Kraków), Chuca (Wisła Kraków), Conrado (Lechia Gdańsk), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Marcin Flis (Stal Mielec), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Sergiu Hanca (Cracovia), Rafał Janicki (Podbeskidzie), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Mateusz Kupczak (Warta Poznań), Dusan Lagator (Wisła Płock), Rafa Lopes (Legia Warszawa), Luquinhas (Legia Warszawa), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Alasana Manneh (Górnik Zabrze), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Bartłomiej Pawłowski (Śląsk Wrocław), Damian Rasak (Wisła Płock), Pedro Tiba (Lech Poznań), Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec), Łukasz Trałka (Warta Poznań), Paweł Wszołek (Legia Warszawa),

2 gole:
Marcos Alvarez (Cracovia), Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin),  Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Krystian Getinger (Stal Mielec), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Michał Jakóbowski (Warta Poznań), Aron Johansson (Lech Poznań), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Aleksandar Kolew (Stal Mielec), Kamil Kruk (Zagłębie Lubin), Florian Loshaj (Cracovia), Piotr Malarczyk (Piast Gliwice), Damian Michalski (Wisła Płock), Sebastian Milewski (Piast Gliwice), Samuel Mraz (Zagłębie Lubin), Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Filip Piszczek (Cracovia), Andreja Prokić (Stal Mielec), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Thomas Rogne (Lech Poznań), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Mathieu Scalet (Śląsk Wrocław), Michal Siplak (Cracovia), Michał Skóraś (Lech Poznań), Bartosz Slisz (Legia Warszawa), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze), Thiago (Cracovia), Bogdan Tiru (Jagiellonia), Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok), Tomas Vestenicky (Cracovia), Żarko Udovicić (Lechia Gdańsk), Luka Zahović (Pogoń Szczecin),

1 gol:
Muhammad Awwad (Lech Poznań), Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Jewgienij Baszkirow (Zagłębie Lubin), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Łukasz Burliga (Wisła Kraków), Fiodor Cernych (Jagiellonia Białystok), Michał Chrapek (Piast Gliwice), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Karol Danielak, (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jonathan de Amo (Stal Mielec), Dejan Drazic (Zagłębie Lubin), Ivan Fiolić (Craovia), Petteri Forsell (Stal Mielec), Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Omran Haydary (Lecha Gdańsk), Jakub Hora (Podbeskidzie Bielsko-Biała), David Jablonsky (Cracovia), Robert Janicki (Warta Poznań), Maciej Jankowski (Stal Mielec), Nika Kaczarawa (Lech Poznań), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Bartosz Kieliba (Warta Poznań), Jakub Kiełb (Warta Poznań), Michał Koj (Górnik Zabrze), Aleksander Komor (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Kopacz (Lechia Gdańsk), Kacper Kostorz (Legia Warszawa), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Rafał Kurzawa (Pogoń Szczecin), Jakub Kuzdra (Warta Poznań), Filip Lesniak (Wisła Płock), Mateusz Lewandowski (Wisła Płock), Patryk Lipski (Piast Gliwice), Aleks Ławniczak (Warta Poznań), Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk), Mario Maloca (Lechia Gdańsk), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Mateusz Matras (Stal Mielec), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Adi Mehremić (Wisła Kraków), Jaroslaw Mihalik (Lechia Gdańsk), Przemysław Mystkowski (Jagiellonia Białystok), Bojan Nastić (Jagiellonia), David Niepsuj (Podbeskidzie), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Oko (Zagłębie Lubin), Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Karol Podliński (Zagłębie Lubin), Tomas Podstawski (Pogoń Szczecin), Konrad Poprawa (Śląsk Wrocław), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Tomas Prikryl (Jagiellonia),Israel Puerto (Śląsk Wrocław), Uros Radaković (Wisła Kraków), Rivaldinho (Cracovia), Milan Rundić (Podbeskidzie), Mariusz Rybicki (Warta Poznań), Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Salamon (Lech Poznań), Stefan Savić (Wisła Kraków), Rok Sirk (Zagłębie Lubin), Maksymilian Sitek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kacper Skibicki (Legia Warszawa), Kacper Smoliński (Pogoń Szczecin), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Patryk Sokołowski (Piast Gliwice), Luka Susnjara (Wisła Płock), Daniel Szelągowski (Raków Częstochowa), Dawid Szymonowicz (Cracovia), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Paweł Tomczyk (Stal Mielec), Triantafyllopoulos (Pogoń Szczecin), Fran Tudor (Raków Częstochowa), Desley Ubbink (Podbeskidzie), Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Rafał Wolski (Wisła Płock), Kristopher Vida (Piast Gliwice), Oskar Zawada (Raków Częstochowa), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin), Marcel Zylla (Śląsk Wrocław), Łukasz Zjawiński (Stal Mielec), Maciej Żurawski (Pogoń Szczecin).


ASYSTY (+ wywalczone karne)

9 asyst:
Mateusz Szwoch (Wisła Płock),

7 asyst:
Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Maciej Domański (Stal Mielec), Josip Juranović (Legia Warszawa), Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin),

6 asyst:
Filip Mladenović (Legia Warszawa), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Łukasz Trałka (Warta Poznań), Paweł Wszołek (Legia Warszawa),

5 asyst:
Gerard Badia (Piast Gliwice), Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Luquinhas (Legia Warszawa), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Pedro Tiba (Lech Poznań), David Tijanić (Raków Częstochowa), Fran Tudor (Raków Częstochowa),

4 asysty:
Conrado (Lechia Gdańsk), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Mateusz Kuzimski (Warta Poznań), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Stefan Savić (Wisła Kraków), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze), Michał Żyro (Piast)

3 asysty:
Marcos Alvarez (Cracovia), Felicio Brown Forbes (Wisła Kraków), Alan Czerwiński (Lech Poznań), Karol Danielak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dejan Drazic (Zagłębie Lubin), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Martin Konczkowski (Piast Gliwice), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Dani Ramirez (Lech Poznań), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Dino Stiglec (Śląsk Wrocław), Alan Uryga (Wisła Płock), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Luka Zahović (Pogoń Szczecin), Łukasz Zjawiński (Stal Mielec), Gieorgij Żukow (Wisła Kraków), Jakub Żubrowski (Zagłębie Lubin), Maciej Żurawski (Pogoń Szczecin / Warta Poznań)

2 asysty:
Tiago Alves (Piast Gliwice), Makana Baku (Warta Poznań), Jan Biegański (Lechia Gdańsk), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Fiodor Cernych (Jagiellonia Białystok), Michał Chrapek (Piast Gliwice), Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Jan Grzesik (Warta Poznań), Sergiu Hanca (Cracovia), Omran Haydary (Lechia Gdańsk), Jakub Holubek (Piast Gliwice), Michał Jakóbowski (Warta Poznań), Erik Janza (Górnik Zabrze), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Jakub Kuzdra (Warta Poznań), Patryk Lipski (Piast Gliwice), Florian Loshaj (Cracovia), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Andre Martins (Legia Warszawa), Jakub Moder (Lech Poznań), Lubambo Musonda (Śląsk Wrocław), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Paweł Olszewski (Jagiellonia Białystok), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok), Cornel Rapa (Cracovia), Rivaldinho (Cracovia), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Cillian Sheridan (Wisła Płock), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Jan Sykora (Lech Poznań), Jakub Świerczok (Piast Gliwice), Patryk Tuszyński (Wisła Płock), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin)

1 asysta:
Dawid Abramowicz (Wisła Kraków), Filip Bainović (Górnik Zabrze), Daniel Bartl (Raków Częstochowa), Jewgienij Baszkirow (Zagłębie Lubin), Kamil Biliński (Podbeskidzie), Łukasz Burliga (Wisła Kraków), Jean Carlos (Wisła Kraków), Joseph Ceesay (Lechia Gdańsk), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin), Chuca (Wisła Kraków), Mateusz Czyżycki (Warta Poznań), Robert Dadok (Stal Mielec), Jonathan de Amo (Stal Mielec), Milan Dimun (Cracovia), Marcin Flis (Stal Mielec), Petteri Forsell (Stal Mielec), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Krystian Getinger (Stal Mielec), Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Alexander Gorgon (Pogoń Szczecin), Albin Granlund (Stal Mielec), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Jakub Hora (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mikael Ishak (Lech Poznań), Jarosław Jach (Raków Częstochowa), Patryk Janasik (Śląsk Wrocław), Maciej Jankowski (Stal Mielec), Bartosz Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Jakub Kiełb (Warta Poznań), Kacper Kostorz (Legia Warszawa), Kamil Kościelny (Stal Mielec), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Adrian Laskowski (Warta Poznań), Ivi Lopez (Raków Częstochowa), Petar Mamić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Giannis Masouras (Górnik Zabrze), Mateusz Matras (Stal Mielec), Żan Medved (Wisła Kraków), Giorgio Merebaszwili (Wisła Płock), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Aleksander Pawlak (Wisła Płock), Dariusz Pawłowski (Górnik Zabrze), Filip Piszczek (Cracovia), Marko Poletanović (Raków Częstochowa), Roman Prochazka (Górnik Zabrze), Andreja Prokić (Stal Mielec), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Milan Rodin (Cracovia), Kacper Rogoziński (Wisła Płock), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Michał Rostkowski (Górnik Zabrze), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damir Sadikovic (Cracovia), Igor Sapała (Raków Częstochowa), Lubomir Satka (Lech Poznań), Michal Siplak (Cracovia), Michał Skóraś (Lech Poznań), Dominik Steczyk (Piast), Daniel Szelągowski (Raków Częstochowa), Dawid Szot (Wisła Kraków), Dawid Szymonowicz (Cracovia), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Piotr Tomasik (Wisła Płock), Marco Tulio (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Desley Ubbink (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Urbańczyk (Stal Mielec), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Maciej Wilusz (Raków Częstochowa), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok), Peter Wilson (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Wójcicki (Zagłębie Lubin), Yaw Yeboah (Wisła Kraków), Oskar Zawada (Wisła Płock), Damian Zbozień (Wisła Płock), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk), Marcel Zylla (Śląsk Wrocław).


KLASYFIKACJA KANADYJSKA

22 - Tomas Pekhart (22+0),

16 – Jesus Imaz (11+5)

14 – Flavio Paixao (10+4), Mateusz Szwoch (5+9), Jakub Świerczok (12+2)

13 – Marcin Cebula (6+7), Maciej Domański (6+7), Filip Mladenović (7+6), Filip Starzyński (6+7),

12 – Kamil Biliński (11+1), Mikael Ishak (11+1), Jesus Jimenez (10+2)

11 – Jakov Puljić (9+2), David Tijanić (6+5)

10 – Felicio Brown Forbes (7+3), Mateusz Kuzimski (6+4)

9 – Erik Exposito (7+2), Michał Kucharczyk (5+4), Łukasz Trałka (3+6), Paweł Wszołek (3+6), Pelle van Amersfoort (6+3),

8 – Ivi Lopez (7+1), Luquinhas (3+5), Rafał Pietrzak (1+7), Robert Pich (6+2), Martin Pospisil (1+7), Tomas Prikryl (1+7), Dani Ramirez (5+3), Patryk Szysz (7+1), Pedro Tiba (3+5), Michał Żyro (4+4)

7 – Sasa Balić (2+5), Conrado (3+4), Vladislavs Gutkovskis (6+1), Josip Juranović (0+7), Bartosz Kapustka (3+4), Maciej Makuszewski (3+4), Bartosz Nowak (4+3), Mateusz Praszelik (1+6), Alan Uryga (4+3), Patryk Tuszyński (5+2), Łukasz Zwoliński (6+1)

6 – Tiago Alves (4+2), Makana Baku (4+2), Jakub Bartkowski (1+5), Kamil Drygas (3+3), Michal Frydrych (3+3), Alexander Gorgon (5+1), Jan Grzesik (4+2), Jakub Moder (4+2), Petr Schwarz (4+2), Alex Sobczyk (2+4), Fran Tudor (1+5)

5 – Marcos Alvarez (2+3), Gerard Badia (0+5), Sergiu Hanca (3+2), Patryk Kun (1+4), Michał Nalepa (3+2), Marko Roginić (2+3), Maciej Sadlok (2+3), Stefan Savić (1+4), Łukasz Sierpina (0+5), Dominik Steczyk (4+1), Yaw Yeboah (4+1), Luka Zahović (2+3),

4 – Jean Carlos (3+1), Chuca (3+1), Karol Danielak (1+3), Dejan Drazic (1+3), Marcin Flis (3+1), Michał Jakóbowski (2+2), Dawid Kocyła (2+2), Sebastian Kowalczyk (3+1), Kacper Kozłowski (1+3), Piotr Krawczyk (4+0), Florian Loshaj (2+2), Mateusz Mak (4+0), Krzysztof Mączyński (1+3), Fabian Piasecki (4+0),  Kamil Piątkowski (2+2), Lorenco Simić (4+0), Łukasz Zjawiński (1+3), Maciej Żurawski (1+3)

3 – Adrian Benedyczak (3+0), Jakub Błaszczykowski (3+0), Damjan Bohar (1+2), Fiodor Cernych (1+2), Kacper Chodyna (2+1), Michał Chrapek (1+2), Alan Czerwiński (0+3), Maciej Gajos (2+1), Krystian Getinger (2+1), Lubomir Guldan (2+1), Omran Haydary (1+2), Rafał Janicki (3+0), Jakub Kamiński (1+2), Martin Konczkowski  (0+3), Jarosław Kubicki (1+2), Mateusz Kupczak (3+0), Jakub Kuzdra (1+2), Dusan Lagator (3+0), Patryk Lipski (1+2), Rafa Lopes (3+0), , Alasana Manneh (3+0), Bartłomiej Pawłowski (3+0), Filip Piszczek (2+1), Patryk Plewka (1+2), Andreja Prokić (2+1), Damian Rasak (3+0), Rivaldinho (1+2), Taras Romanczuk (2+1), Michal Siplak (2+1), Michał Skóraś (2+1), Waldemar Sobota (1+2), Dino Stiglec (0+3), Grzegorz Tomasiewicz (3+0), Bartłomiej Wdowik  (2+1), Sasa Zivec (1+2), Jakub Żubrowski (0+3), Gieorgij Żukow (0+3)

2 – Jewgienij Baszkirow (1+1), Bartosz Bida (2+0), Jan Biegański (0+2), Rafał Boguski (2+0), Łukasz Burliga (1+1), Piotr Celeban (2+0), Damian Dąbrowski (0+2), Jonathan de Amo (1+1), Petteri Forsell (1+1), Adam Frączczak (2+0), Torgil Gjertsen (1+1), Jakub Holubek (0+2), Jakub Hora (1+1), Maciej Jankowski (1+1), Erik Janza (0+2), Aron Johansson (2+0), Jakub Kiełb (1+1), Aleksandar Kolew (2+0), Kacper Kostorz (1+1), Kamil Kruk (2+0), Piotr Malarczyk (2+0), Mateusz Matras (1+1), Hubert Matynia (0+2), Andre Martins (0+2), Damian Michalski (2+0), Sebastian Milewski (2+0), Samuel Mraz (2+0), Lubambo Musonda (0+2), Andrzej Niewulis (2+0), Paweł Olszewski (0+2), Tomas Petrasek (2+0), Poręba (0+2), Cornel Rapa (0+2), Tymoteusz Puchacz (0+2), Thomas Rogne (2+0), Michał Rzuchowski (1+1), Mathieu Scalet (2+0), Cillian Sheridan (0+2), Bartosz Slisz (2+0), Patryk Sokołowski (2+0), Jan Sykora (0+2), Daniel Szelągowski (1+1), Dawid Szymonowicz (1+1), Thiago (2+0), Bogdan Tiru (2+0), Desley Ubbink (1+1), Żarko Udovicić (2+0), Przemysław Wiśniewski (1+1), Tomas Vestenicky (2+0), Marcel Zylla (1+1),

1 – Dawid Abramowicz (0+1), Muhammad Awwad (1+0), Filip Bainović (0+1), Daniel Bartl (0+1), Paweł Bochniewicz (1+0), Joseph Ceesay (0+1), Jakub Czerwiński (1+0), Mateusz Czyżycki (0+1), Robert Dadok (0+1), Ivan Fiolić (1+0), Wojciech Golla (1+0), Albin Granlund (0+1), Walerian Gwilia (0+1), David Jablonsky (1+0), Jarosław Jach (0+1), Bartosz Jaroch (0+1), Patryk Janasik (0+1), Robert Janicki (1+0), Artur Jędrzejczyk (0+1), Niko Kaczarawa (1+0), Bartosz Kieliba (1+0), Michał Koj (1+0), Aleksander Komor (1+0), Bartosz Kopacz (1+0), Kamil Kościelny (0+1), Rafał Kurzawa (1+0), Adrian Laskowski (0+1), Filip Lesniak (1+0), Mateusz Lewandowski (1+0), Aleks Ławniczak (1+0), Tomasz Makowski (1+0), Mario Maloca (1+0), Petar Mamić (0+1), Filip Marchwiński (1+0), Giannis Masouras (0+1), Żan Medved (0+1), Adi Mehremić (1+0), Giorgio Merebaszwili (0+1), Jaroslaw Mihalik (1+0), Przemysław Mystkowski (1+0), Bojan Nastić (1+0), David Niepsuj (1+0), Tomasz Nowak (0+1), Damian Oko (1+0), Aleksander Pawlak (0+1), Dariusz Pawłowski (0+1), Karol Podliński (1+0), Tomas Podstawski (1+0), Konrad Poprawa (1+0), Marko Poletanović (0+1), Roman Prochazka (0+1), Israel Puerto (1+0), Arkadiusz Pyrka (0+1), Uros Radaković (1+0), Milan Rodin (0+1), Kacper Rogoziński (0+1), Maciej Rosołek (0+1), Michał Rostkowski (0+1), Milan Rundić (1+0), Mariusz Rybicki (1+0), Jakub Rzeźniczak (1+0), Damir Sadikovic (0+1), Bartosz Salamon (1+0), Igor Sapała (0+1), Lubomir Satka  (0+1), Rok Sirk (1+0), Maksymilian Sitek (1+0), (0+1), Kacper Skibicki (1+0), Kacper Smoliński (1+0), Luka Susnjara (1+0), Dawid Szot (0+1), Daniel Ściślak (1+0), Piotr Tomasik (0+1), Paweł Tomczyk (1+0), Kostas Triantafyllopoulos (1+0), Marco Tulio (0+1), Maciej Urbańczyk (0+1), Mateusz Wdowiak (0+1), Mateusz Wieteska (1+0), Maciej Wilusz (0+1), Rafał Wolski (1+0), Jakub Wójcicki (0+1), Kristopher Vida (1+0), Damian Zbozień (0+1),

Źródło: Wyliczenia własne


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się